הרמת מצח

נסו זאת בעצמכם: עמדו מול הראי, שימו את הידיים מעל הרקות - בקו המתאר של השיער ומשכו בעדינות את העור כלפי מעלה. אוהבים? אולי כדאי שתחשבו על הרמת מצח.

הרמת המצח היא פרוצדורה אסתטית לריענון החלק העליון של הפנים. עד לפני מספר שנים, הרמת המצח - שכללה מתיחת העור כלפי מעלה, החזרת הגבות למקומן הטבעי והעלמת הקמטים, בוצעה בניתוח. כיום, עם כניסת הבוטוקס לאופנה ההליך הפך להיות מהיר, זמין וקל יותר למימוש.

הרמת המצח נועדה לאנשים בעלי קמטי זעף באזור האף או לאנשים הסובלים מקמטים מרובים לאורך המצח, המשווים להם מראה מבוגר. הרמת מצח, בניתוח או בהזרקת בוטוקס, מתאימה כמעט לכל אחד - גם לאנשים קרחים, בכל הגילאים, בהתאם למגבלות (אם יש) במצבם הבריאותי.

הניתוח:
ניתן לבצע את הניתוח בשני אופנים: הראשון, ניתוח רגיל שבו המנתח מבצע חתך מעבר לקו השיער, על מנת להסתיר את הצלקת, ואז מותחים את העור בזהירות כלפי מעלה. השני, הליך אנדוסקופי שבו מבצעים מספר חתכים קטנים ובאמצעותם מבצעים את המתיחה. ניתוח להרמת המצח ניתן לשלב עם מספר ניתוחי פנים נוספים: מתיחת פנים , הרמת עפעפיים והרמת גבות.

חשוב להגיע לניתוח עם ציפיות מפוכחות, לא עם פנטזיות שלא תתגשמנה. לאחר שתבחרו במנתח ותקיימו אתו פגישת ייעוץ ראשונית ודאו שקבלתם הסבר מלא על ההכנה לניתוח, תהליך ההחלמה והתוצאה הסופית. שאלו על הסיכונים שעלולים לצוץ ומתי בדיוק תוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית. פגישת הייעוץ כוללת גם בדיקה של הרקע הרפואי שלכם, במטרה למנוע סיכונים מיותרים, ובסיומה תבצעו מספר בדיקות דם ובהתאם למצבכם ולגילכם יתכן שתתווספנה בדיקות נוספות. הניתוח מבוצע בבית חולים, לרוב בהרדמה כללית ואורך בין 60 ל-90 דקות.

מילוי:
בשנים האחרונות עלה הביקוש להרמת המצח באמצעות זריקות בוטולניים - טוקסין (בוטוקס, דיספורט) ומהווה אופציה קלה, זמינה, מהירה ולא פולשנית. ולהבדיל מניתוח, תהליך ההחלמה קל וקצר יותר ואינו מלווה בכאבים או בשטפי דם. ניתן לבצעו במהלך יום העבודה ולאחר פרק זמן קצר להמשיך את היום כרגיל.

פרופורציה - רפואה אסתטית - תל אביב

סניף תל אביב של רשת פרופורציה ממוקם במרכז העיר במגדלי עזריאלי. הרשת מציעה הסרת שיער, ניתוחים פלסטיים ושירותי אסתטיקה רפואית.

פרופורציה - רפואה אסתטית - רעננה

סניף רעננה של רשת פרופורציה מציע הסרת שיער, טיפולי רפואה אסתטית וניתוחים קוסמטיים.
התקשרו להתייעץ חינם
072-257-0403
שירות אישי חינם - קבלו מידע על טיפולים ומכונים
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.

רשת פרופורציה - סניף נתניה

סניף נתניה של רשת פרופורציה מציע טיפולי הסרת שיער בלייזר וכן מגוון טיפולים אסתטיים לעיצוב הגוף והצערת העור.

פרופורציה - רפואה אסתטית והסרת שיער - חיפה

סניף של רשת פרופורציה המתמחה ברפואה אסתטית והסרת שיער בלייזר לנשים וגברים.
1
באגף הרמת מצח תמצאו 4 מכונים.
072-257-0403
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על טיפולים ומכונים
שירות אישי חינם
איתור מכונים ומרפאות
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו