מיזותרפיה

מיזותרפיה היא שיטה מעולם הקוסמטיקה הרפואית הכוללת מיקרו-הזרקות תת-עוריות, באופן ידני או על ידי מכונה, של חומרים פעילים במינון מדולל, לעור הפנים, במטרה לרענן את מראהו, לעכב תהליכי הזדקנות טבעיים של העור ולהעניק לו מראה צעיר, מוצק וקורן. המיזותרפיה משתמשת בחומרים פעילים מהרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית, המכילים שילוב של ויטמינים, מינרלים, אנטי-אוקסידנטים ומזרזי זרימת דם, בהתאם לסוג העור של המטופל/ת ולמצבו. החדרת החומרים הפעילים מדרבנת את התחדשות העור, מאטה את הזדקנותו ומעניקה לו אפקט של ליפטינג (מתיחה).

למי מתאים הטיפול ולמי הוא אסור?
המיזותרפיה מתאימה לנשים ולגברים המעוניינים לשקם את מראה עורם, למנוע הופעת קמטים ולעכב את השפעות ההזדקנות העורית. ניתן להתחיל בטיפולי מיזותרפיה גם בגיל צעיר, במטרה לשמר את מראה העור המוצק והגמיש ולמנוע את הידללותו ונפילתו. הטיפול אסור לנשים בהיריון או מניקות, לאנשים בעלי בעיות בקרישת דם או מטופלים בתרופות מדללות דם, לחולי לב, לאנשים בעלי מחלות עור כמו הרפס או אקזמה ועוד. בבדיקת הייעוץ יש לחשוף בפני הרופא המטפל את התיק הרפואי המלא ורק הוא יכול לקבוע אם מותר למטופל לעבור את הטיפול או לא.

טיפולי מיזותרפיה אינם דורשים הכנות מוקדמות או מנוחה להתאוששות, מאחר והם אינם נחשבים לפולשניים או לחודרניים. הדרישה היחידה היא כי לאחר הטיפול יש להימנע משיזוף הפנים (עצה שתמיד כדאי לאמץ, היות וקרני השמש מאיצים את התייבשות העור ומעודדות התפתחות קמטים) או לשהות בסאונה במהלך 48 השעות שלאחר הטיפול. המיזותרפיה עלולה לגרום לתגובות אלרגיות (לכן מומלץ לבצע בדיקת אלרגיה לרכיבי הזריקה לפני הטיפול), לזיהומים או לדלקות כתוצאה ממחט לא סטרילית (לכן חשוב לבצע את הטיפול רק במכונים מקצועיים).

מחיר הטיפולים משתנה ממכון למכון ותלוי במוניטין של המכון או הרופא. לכן חשוב לבצע סקר מקצועיות ומחירים מוקדם. בכדי ליהנות מתוצאות מיטביות, מומלץ לחזור על הטיפול אחת לשבועיים, למשך תקופה של עד 10 שבועות (בהתאם למצב העור), אך גם טיפול חד-פעמי (לבעלי תקציב מוגבל) מחולל פלאים לעור.

מכונים ומרפאות המציעים טיפולי מזותרפיה:

פרופורציה - רפואה אסתטית - תל אביב

סניף תל אביב של רשת פרופורציה ממוקם במרכז העיר במגדלי עזריאלי. הרשת מציעה הסרת שיער, ניתוחים פלסטיים ושירותי אסתטיקה רפואית.

פרופורציה - רפואה אסתטית - רעננה

סניף רעננה של רשת פרופורציה מציע הסרת שיער, טיפולי רפואה אסתטית וניתוחים קוסמטיים.
התקשרו להתייעץ חינם
072-257-0403
שירות אישי חינם - קבלו מידע על טיפולים ומכונים
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.

רשת פרופורציה - סניף נתניה

סניף נתניה של רשת פרופורציה מציע טיפולי הסרת שיער בלייזר וכן מגוון טיפולים אסתטיים לעיצוב הגוף והצערת העור.

פרופורציה - רפואה אסתטית והסרת שיער - חיפה

סניף של רשת פרופורציה המתמחה ברפואה אסתטית והסרת שיער בלייזר לנשים וגברים.
1
באגף מיזותרפיה תמצאו 4 מכונים.
072-257-0403
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על טיפולים ומכונים
שירות אישי חינם
איתור מכונים ומרפאות
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו