ניתוח שאיבת שומן

תאי השומן הם חלק מהגוף, בין אם אנחנו רוצים זאת או לא. אצל כל אחד מאתנו מצטבר השומן במקומות שונים בגוף, בקצב ובכמות שונים - בהתאם לגזע ולמטען הגנטי שלנו, למין שלנו (הצטברות השומן בגוף הנשי שונה מזו של גברים), הרגלי תזונה וסגנון חיים ותהליכים פיזיולוגיים ונפשיים שונים.

השמנה היא בעיה שהולכת וצוברת תאוצה בעולם המערבי. וכשהדיאטות לא עוזרות להפחית מכמות השומן בגוף, באה לעזרתנו התערבות כירורגית: ניתוח לשאיבת שומן. בואו נבטל מיתוס שגוי: ניתוח שאיבת שומן אינו פוטר אף אחד מדיאטה. שאיבת שומן אינה נותן אישור לאף אחד לאכול מה שרוצים כמה שרוצים ו"לעשות מינוי לשאיבת שומן".

ניתוח שאיבת השומן עוזר לעצב את הגוף על ידי הסרת תאי שומן עודפים ממקומות כמו הבטן, הירכיים, העכוז, המותניים, הברכיים, החלק העליון של הזרועות, הסנטר, הלחיים והצוואר. בפגישה מוקדמת לניתוח, יבצע המנתח בדיקה קפדנית ובהתאם לתיק הרפואי של המטופל ולמצבו הגופני ייקבעו מידת ההתאמה לניתוח, מצב העור והיכן מצויים מצבורי תאי השומן המיותרים בגוף.

שאיבת שומן מתאימה לאנשים בעלי עור עבה וגמיש וכיסי שומן באזורים שונים בגוף, גם אלו שמשקלם סביר. גיל אינו מהווה פקטור בתהליך, אך חשוב לזכור שהעור של מטופלים מבוגרים אינו גמיש כמו עור של מטופלים צעירים יותר ולכן תוצאות הניתוח על מראה העור יהיו שונות.

לפני הפגישה עם המנתח, כדאי שיהיה בידך תיק רפואי ובו היסטוריה רפואית. כמו כן, כדאי לשוחח עם המנתח על ציפיותיך מהניתוח והאם הן תואמות את התוצאות הצפויות, וכיצד ניתן לשפר את תוצאותיו (למשל בעזרת דיאטה או פעילות ספורטיבית). בנוסף, כדאי לדון עם המנתח לגבי שיטת השאיבה המתאימה לך ביותר ומה עליך לצפות מהתהליך ומההחלמה.

הניתוח עצמו מבוצע בהרדמה כללית ואורך בין 1-3 שעות. הזמן משתנה ממטופל למטופל ותלוי בנתונים האישיים, בכמות השאיבה ובשיטה שהוחלט עליה. שאיבת השומן מתבצעת באמצעות צינורית המוחדרת דרך חתך קטן מתחת לעור או בעזרת משאבת וואקום או מזרק ארוך - בהתאם להחלטת המנתח. לפני הניתוח יש לבצע בדקדקנות את הוראות ההכנה שנתן לך הרופא. לאחר הניתוח יתכנו כאבים, נפיחויות, שטפי דם או תחושת צריבה. ככל ששאיבת שומן מקיפה יותר, כך היא דורשת טיפול מדוקדק יותר לאחריה. יש לחבוש את אזור הניתוח בתחבושת לחץ כדי לתמוך בעור ולהקנות לו את צורתו. אם אין סיבוכים מיוחדים, ניתן לחזור לעבודה לאחר כשבוע ולהימנע מפעילות הדורשת מאמץ יתר למשך כחודש נוסף. התפרים יוסרו או יתמוססו מעצמם תוך שבוע עד עשרה ימים.

ניתן ליהנות מהתוצאה הסופית רק כשכל הנפיחות יורדת. ניתוח שאיבת שומן בשילוב עם דיאטה מתאימה ופעילות גופנית סדירה מספקים מענה מיטבי בעיצוב האזורים שרק דיאטה ופעילות גופנית אינן מסוגלות לעצב.במקרים מסוימים בהם השומן מצטבר באזורים ממוקדים בגוף, וכאשר לא ניתן לבצע ניתוח מסיבות בריאותיות, ניתן לשקול המסת שומן בלייזר.

כללית אסתטיקה חולון

מרפאת כללית אסתטיקה חולון פועלות תחת חסותה של קופת חולים כללי ומציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים להסרת שיער ועו...

פרופורציה - רפואה אסתטית - תל אביב

סניף תל אביב של רשת פרופורציה ממוקם במרכז העיר במגדלי עזריאלי. הרשת מציעה הסרת שיער, ניתוחים פלסטיים ושירותי אסתטיקה רפואית.
התקשרו להתייעץ חינם
072-257-0403
שירות אישי חינם - קבלו מידע על טיפולים ומכונים
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.

כללית אסתטיקה רמת אביב

כללית אסתטיקה רמת אביב פועלת תחת קופת חולים "כללית” ומעניקה טיפולים וניתוחים אסתטיים. המרפאה מציעה ללקוחותיה הכוונה וייעוץ א...

כללית אסתטיקה באר שבע

בסניף באר שבע ניתנים שירותים לניתוחים פלסטיים:
הגדלה, הקטנה והרמת חזה
שאיבת שומן מכל חלקי הפנים והגוף
הצ...

כללית אסתטיקה חדרה

מרפאת כללית אסתטיקה חדרה שוכנת במבנה חדש ומרווח והיא שייכות לקופת חולים כללית. במקום ניתנים טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים...

כללית אסתטיקה ירושלים

מרפאת כללית אסתטיקה ירושלים מציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

כללית אסתטיקה נס ציונה

כללית אסתטיקה נס ציונה עובדת תחת חסותה של קופת חולים כללית ומעניקה טיפולי כירורגיה פלסטית, הסרת שיער וניתוחים פלסטיים. כל ה...

כללית אסתטיקה מודיעין

כללית אסתטיקה סניף מודיעין עובדת תחת חסותה של קופת חולים כללית והוא חלק מרשת מרפאות אסתטיקת של הכללית הפועלות בכל אזורי הארץ.

כללית אסתטיקה קריון

כללית אסתטיקה קריית ביאליק עובד תחת קופת חולים כללית, הסניף קריית ביאליק הוא חלק מרשת מרפאות לרפואה אסתטית בפריסה ארצית.

כללית אסתטיקה פתח תקוה

מרפאת כללית אסתטיקה פתח תקווה מציעה מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

כללית אסתטיקה נתניה

מרפאת כללית אסתטיקה נתניה היא חלק מרשת של סניפים לטיפולים וניתוחים אסתטיים של "כללית".
1
באגף ניתוח שאיבת שומן תמצאו 11 מכונים.
072-257-0403
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על טיפולים ומכונים
שירות אישי חינם
איתור מכונים ומרפאות
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו