הכנה ללימודים

מסלול הלימודים האקדמי שלך הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר בדרך לעיצוב הקריירה הרצויה לך. הדרך אל המקצועות היוקרתיים והרווחיים ביותר עוברת דרך הפקולטאות של האוניברסיטאות והמכללות, וזו לא דרך קצרה כלל.. כדי למיין כל שנה את עשרות אלפי המועמדים למוסדות הלימוד השונים האקדמיה פיתחה שלל מבחני מיון כגון הבחינה הפסיכומטרית, מבחן אמי"ר, מבחני יע"ל ועוד. וכמובן, כל מערכת החינוך התיכונית מכינה במשך ארבע שנים את תלמידיה לבחינות הבגרות, שמהוות נדבך חשוב במיון המועמדים לאוניברסיטה ולמכללה.

 

מכיוון שמדובר בשלב כה משמעותי בדרך להגשת החלום שלך להיות עו"ד, לעסוק ברפואה, לעסוק בעיצוב, הנדסה, פסיכולוגיה, תכנות, דיפלומטיה או כל חלום שעובר דרך האקדמיה - נוצרו מכוני ההכנה לבחינות המיון שמטרתם לסייע ללומדים לשפר את הציון ומכאן לשפר את סיכוייהם להתקבל. מכיוון שישנה תחרות עזה על מושבים בפקולטאות מסוימות ומכיוון שמוסדות מסוימים נחשבים יותר יוקרתיים מאחרים, ישנה תחרות משמעותית בין המועמדים אשר גם תרמה להתפתחות תעשיית קורסי ההכנה, כולל מסלולים מיוחדים למעוניינים להתקבל למסלולי לימוד קשים במיוחד כגון זה של לימודי רפואה.

 

קורס הכנה לפסיכומטרי

קורס פסיכומטרי הוא קורס שמטרתו להכין את הלומדים לבחינה הפסיכומטרית שמהווה אחד החסמים המשמעותיים בפני מועמדים לאקדמיה. הקורסים כוללים הכנה לשלושת חלקי הבחינה – חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. הקורסים כוללים לימוד עיוני שמטרתו להשלים חומר וליישר קו עם דרישות הבחינה (לדוגמה, חזרה על דקדוק אנגלי או חישובי משוואות) וכן ללמד שיטות ו"טריקים" לפתור במהירות את השאלות בבחינה. רשתות ההכנה לפסיכומטרי כוללות את קידום, היי קיו, אנקורי, לחמן, EZ WAY ועוד.

 

מכינה קדם אקדמית

מטרת המכינה הקדם-אקדמית היא להשלים בגרויות או לשפר בגרויות באופן ספציפי עבור המסלול שבו אתם מעוניינים. לדוגמה, אם אתם מעוניינים ללמוד מדעי המחשב במוסד מסוים וחסרה לכם בגרות בפיזיקה 5 יח"ל או מתמטיקה 5 יח"ל, תוכלו להשלים ספציפית את הבחינה החסרה ולעשות זאת כבר במתכונת של המוסד שבו אתם מתכננים ללמוד.

 

מכינה ללימודי אמנות, עיצוב, אדריכלות או גרפיקה

מכינה לעיצובמכינה לאמנות ושלל המכינות ללימודי תחומים שונים של אמנות ויצירה הן מכינות שמטרתן לסייע לכם להתקבל ללימודים גבוהים בבתי ספר לעיצוב ואמנות או אדריכלות כגון שנקר, בצלאל, המכון הטכנולוגי חולון, המדרשה, הטכניון ועוד. אלו מכינות שיש להן שלוש מטרות – המטרה הראשונה היא להעניק יותר כלים אומנותיים וחשיבה יצירתית כדי לפתח את הפוטנציאל שלכם ליצור יצירות. המטרה השניה היא להדריך אתכם באופן מעשי כאשר אתם יוצרים תיק עבודות מלא שבסוף המכינה תוכלו להציג לבתי הספר לעיצוב שבהם את רוצים ללמוד. המטרה השלישית היא לספק לכם ייעוץ והדרכה כיצד להתמודד עם ועדות הקבלה והראיונות האישיים שהינם חלק חשוב מתהליך הקבלה לבתי הספר לאמנות ואדריכלות.

 

קורסי הכנה לבגרויות

קורסי הכנה לבגרויות הם קורסים שכשמם כן הם – קורסים שמטרתם להכין אתכם בצורה אפקטיבית לבחינות הבגרות ולהבטיח שתעודת הבגרות תגיע לממוצע הגבוה ביותר שביכולתכם להגיע אליו. קורסים אלה התפתחו בעקבות ההבנה שמערכת החינוך הישראלית נוטה לפספס לא מעט תלמידים בגלל הצפיפות בכיתות ובגלל שיטות לימוד ארכאיות מעט. קורסים אלה מעניקים הדרכה מתומצתת ומקצועית לגבי החומר הדרוש לבחינות ובנוסף מלמדים כיצד לשפר את יכולת הביטוי בכתב – שיטה אשר מסייעת להעלות את ציון הבחינה בכללו. מכוני ההכנה לבגרויות כוללים את רשת לחמן, רשת יואל גבע, רשת אנקורי, רשת קידום ועוד.

 

קורס הכנה למבחן אמי"ר

קורס הכנה למבחן אמי"ר הינו קורס המכין אתכם למבחן למיון רמת האנגלית האקדמית של המועמדים. במידה ואינכם מתכוונים להיבחן בפסיכומטרי, וציון הבגרות שלכם באנגלית אינו עומד בדרישות המוסד, עדיין תדרשו בחלק המוסדות להבחן בבחינה זו כדי לקבוע האם תצטרכו לעשות קורס אנגלית בשנה הראשונה ללימודים. בנוסף, אם עשיתם פסיכומטרי אבל אתם רוצים לשפר רק את הציון באנגלית מבלי לעבור שוב בחינה כמותית ומילולית תוכלו במקום זאת לעשות בחינת אמי"ר.

קידום פסיכומטרי, GMAT תל אביב

הכנה לקורסי פסיכומטרי בשפות עברית, רוסית, צרפתית וספרדית, הכנה לגימט, פריסה ארצית.
1
באגף הכנה ללימודים תמצאו 1 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.