הכשרה מקצועית

מוסדות הלימוד למבוגרים בישראל מציעים כיום מגוון רחב של תוכניות להכשרה מקצועית שמטרתן להעניק לבוגרי הקורסים השונים ידע בתחום המקצוע וגם ניסיון יישומי שיסייע להם למצוא עבודה בתחום ולשווק עצמם כאנשי מקצוע מבטיחים.

 

קורסים טכנולוגיים ולימודי הנדסה

המסלולים השונים להכשרה מקצועית כוללים קורסים מקצועיים בתחום הטכנולוגי אשר מבוססים על רכישת מקצוע מסוים שדורש מיומנויות טכניות ייחודיות אשר יש צורך ללמוד ולתרגל במעבדות מיוחדות או סביבה מותאמת. בקטגוריה של לימודי הנדסה וטכנולוגיה ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים אשר דורשים סביבת תרגול כגון קורסים להכשרת טכנאים (לדוגמה קורס טכנאי רשתות, קורס טכנאי מחשבים אישיים, קורס טכנאי מערכות מיזוג וקירור, קורס טכנאי מערכות מיגון, קורס טכנאי רכב ועוד). בנוסף ניתן למצוא מגוון רחב של מקצועות כגון טכנאות שיניים, סייעות לרופאי שיניים ועוד.

 

לימודי תעודה

סוג נוסף של הכשרות מקצועיות נופל לקטגוריה של לימודי תעודה – אלה קורסים שמטרתם להכין את הבוגרים למבחני הסמכה של המדינה, כגון קורס הנהלת חשבונות או קורס יועצי מס שבסופו יש לעבור את המבחן הרשמי של לשכת רואי החשבון בישראל. ישנו מגוון רחב של קריירות מקצועיות רווחיות שניתן לנהל מבלי ללמוד תואר ראשון ולימודי התעודה מאפשרים להשתלב במגוון תחומים אלה. בין השאר ניתן ללמוד קורסים בתחום הביטוח, בתחום הנדל"ן, בתחום השיווק ויחסי הציבור וקורסים בתחום הניהול. בנוסף, ישנם קורסים אשר דורשים תעודות הכשרה ממשרד הבריאות ומשרד התמ"ת כגון קורסי קוסמטיקה, ספרות ורפואה משלימה.

 

סוג נוסף של הכשרה מקצועית כולל קורסים שהם ברובם עיוניים ומטרתם לתת סט נוסף של כלים לאנשי מקצוע, כגון קורס גישור, קורס הנחיית קבוצות, קורסי אימון ועוד. תחת הקטגוריה הזו ניתן למצוא גם מגוון רחב של קורסי שכוללים הכרת תוכנות מחשב שונות, קורסי גרפיקה ממוחשבת ותוכנות לבניית אתרים ועיצוב אתרים, כן קורסי מנהלה שונים.

 

המוסדות השונים להכשרה מקצועית קיימים כדי לענות על הצורך הרב שעלה בקרב אנשים המעוניינים לרכוש מקצוע מעניין ורווחי וכן לערוך הסבה מקצועית מהירה למדי מבלי להתחייב למשך שנים לאקדמיה. הרשתות המובילות בתחום ההכשרה המקצועית כוללות את המכללה למנהל, בית הספר דיפלומה של האוניברסיטה הפתוחה, מכללת משלב, בית הספר ג'ון ברייס, רשת מכללות אורט ועוד.

המכללה למנהל - באר שבע

סניף באר שבע של המכללה למנהל מציע מגוון רחב קורסים מקצועיים, לימודי תעודה והכשרות בתחומים הבאים: פיננסים, ביטוח, ניהול, מזכיר...
1
באגף הכשרה מקצועית תמצאו 1 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.