זינוק פסיכומטרי סניפים

זינוק - מרכז פסיכומטרי ובגרויות נולד במטרה לתת מענה מקצועי ומקיף לבעלי הפרעות קשב וריכוז ובעלי לקויות למידה הרוצים להגיע לציונים גבוהים בבחינה הפסיכומטרית על אף כל המכשולים. כיום המרכז התרחב לרשת המתמחה בקורסי פסיכומטרי ללקויי למידה .

מרכז זינוק הוקם בשנת 2008 על ידי שלושה חברים שבעצמם התמודדו עם לקויות למידה. שניים מהם כבר עבדו כמורים להכנה לבחינת הפסיכומטרי וחבר נוסף בעל רקע וניסיון בתחום הפסיכותרפיה. חזונם של השלושה היה ליצור מהפכה בצורה שבה נתפשו בעלי לקויות הלמידה והפרעות קשב וריכוז בתודעה הישראלית. הם האמינו כי "לקות למידה" אינה לקות, ו"הפרעת קשב וריכוז" אינה הפרעה אלא מדובר בתכונות ייחודיות הזקוקות לסביבת לימוד מתאימה שתהווה כוח עזר ולא כוח נגד.

4 שנים לאחר שהוקם, מרכז זינוק לפסיכומטרי ובגרויות כולל 3 סניפים: חיפה, תל-אביב וירושלים. המרכז מציב את בעלי לקויות הלמידה בעמדת זינוק מובילה ביחס לתלמידים "רגילים", המשיגים ציוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים מהממוצע.

זינוק - מרכז פסיכומטרי ובגרויות מציג מספר יתרונות ברורים, המציב אותו כמוביל בתחומו:
- כל המדריכים והמורים במרכז בעלי ניסיון רב בהוראה ללקויי למידה.
- המרכז פיתח אסטרטגיות ודרכי למידה ה"נתפרות" באופן אישי למגבלותיו של כל תלמיד. שיטות הלימוד הייחודיות כוללות טכניקות המאפשרות לסובל מלקות למידה לעקוף בהצלחה את המכשולים שמציבות בפניו שיטות הלימוד הרגילות.
- כל חומרי הלימוד במרכז הותאמו במיוחד ללקויי למידה.
- המרכז שם דגש מיוחד על התחום הרגשי המלווה את התלמידים הסובלים מלקות למידה ומקנה להם כלים להתמודד בהצלחה עם לחץ וחרדת בחינות.
- מרכז זינוק פתח מחלקת יעוץ מיוחדת שתסייע לכל תלמיד בקבלת ההתאמות (ההקלות) המגיעות לו בבחינה הפסיכומטרית ובבחינות הבגרות. עם השנים, השיג המרכז הקלות בבחינות ללמעלה מ-90% מתלמידיו.
- למרכז אתר אינטרנט המקיף בישראל לפסיכומטרי לבעלי הפרעות קשב ולקויות למידה. האתר מתאים גם לכאלו שאינם נמנים עם קהל היעד המוגדר של המרכז.
- ספרי הלימוד מותאמים ללקויי למידה ועוברים עדכונים בכל עת.
- הקבלה לקורס נעשית לאחר שהתלמיד השתתף בפגישת ייעוץ והתאמה אישית, בה נקבע כי הוא אכן זקוק לקורס המיוחד.

זינוק פסיכומטרי ללקויי למידה - תל אביב

מכון הכנה לפסיכומטרי המתמחה בהדרכת נבחנים עם לקויות למידה כגון דיסלקציה, הפרעת קשב וריכוז ועוד. בנוסף המכון מייעץ לגבי הקלות ...

זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה חיפה

סניף חיפה של רשת זינוק פסיכומטרי מציעה קורסים ייחודיים ללקויי למידה והפרעות קשר וריכוז. המכון מתמחה בשיטות הוראה וסביבות לימו...
התקשרו להתייעץ
072-257-0404
וקבלו מידע על מוסדות לימודים
שירות אישי חינם - איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.

זינוק פסיכומטרי ללקויי למידה - ירושלים

סניף ירושלים של מרכז זינוק מציע קורסי הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מרכז זינוק מציע חומרי לימוד והורא...
1
באגף זינוק פסיכומטרי סניפים תמצאו 3 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.