לימודי אינטרנט

לימודי אינטרנט הם תחום רחב אשר כולל קורסים והכשרות מקצועיות שמטרתם להכשיר אנשים למשרות שונות בתחום האונליין. תחת לימודי אינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של התמחויות החל מתחום התכנות והמחשוב, דרך עיצוב וגרפיקה, ועד לשיווק ופרסום. האינטרנט הפך לזירה הראשית של החיים כיום ומהווה מקור פרנסה עצום בארץ משום שהוא הזירה הבידורית הפופולרית ביותר, זירה מסחרית שמתפתחת בקצב מסחרר, וכן כלי עבודה חיוני לעסקים ותאגידים רבים.

 

לימודי פיתוח ותכנות לאינטרנט

בתחום זה כלולים קורסים לבניית אתרים באמצעות תוכנות שונות וכן למידה של שפות תכנות שמטרתן פיתוח אינטרנטי. לדוגמה, למתעניינים בבניית אתרים ישנם קורסים כגון קורס דרימוויבר או קורס וורדפרס שממוקדים בפלטפורמת בנייה אחת. בנוסף ישנם קורסים ללמידת שפות בניה ופיתוח כגון קורס HTML.
בנוסף לבניית אתרים, לימודי אינטרנט כוללים קורסים לפיתוח אפליקציות לטאבלטים ולמכשירי מובייל. ישנם קורסים שמתמחים בפיתוח עבור מכשירי אפל כגון קורס פיתוח לאייפון ואייפד אשר מבוססים מערכת IO, וקורסים שמתמחים בפיתוח למכשירים מבוססי אנדרואיד.

 

לימודי עיצוב וגרפיקה לאינטרנט

תחום זה מתאים לחובבי העיצוב והאסתטיקה. תחום זה כולל התמחות בהבנת השפה העיצובית הייחודית לאינטרנט, פיתוח ראיה עיצובית אשר יכולה לנצל את היכולות של המדיום הזה, וכן רכישת כלים וניסיון בתוכנות עיצוב וגרפיקה ממוחשבת. תחת תחום זה ניתן למצוא קורסי עיצוב אתרים, קורס פלאש, קורס אילוסטרייטור, קורס אנימציה ממוחשבת ועוד.

 

לימודי שיווק וקידום באינטרנט

תחום זה מתאים לחובבי השיווק והניהול. תחום זה מכסה את הפן השיווקי-מסחרי של הרשת, וכולל קורסים להכרת מערכות הפרסום המובילות באינטרנט, הכרת אסטרטגיות פרסום ואפיליציה, וכן רכישת מיומנות לפיתוח קמפיינים ומעקב יעיל אחרי הביצועים. בנוסף תחום זה כולל קורסי SEO, אופטימיזציה למנועי חיפוש, אשר מעניקים למנהלי האתר יכולת לקדם את האתר בתוצאות של מנועי החיפוש ולהביא לאתר מבקרים נוספים.

מידע רלוונטי

1
באגף לימודי אינטרנט תמצאו 0 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.