לימודי העשרה

כולנו מגלים עד כמה אנחנו נהנים ללמוד כאשר אנחנו במרחק בטוח מבית הספר. לימודי העשרה הם קורסים בתחומים שונים, אשר מטרתם להעשיר את חיינו בידע חדש ובחוויות חדשות, ולצבור תחומי עניין נוספים שילוו אותנו במהלך החיים. תחת המושג לימודי העשרה ניתן למצוא עולם שלם של נושאים, מכיוון שאנשים שונים מוצאים עניין והנאה בתחומים שונים.

 

מהו קורס העשרה?

קורסי העשרה בדרך כלל מוקדשים לפעילויות פנאי, כלומר לא פעילויות שמטרתן לתת לכם ידע מקצועי (בניגוד לקורסים שמטרתם מתן הכשרה מקצועית). כלומר אלה קורסים שמטרתם לגרום לכם עניין והנאה. בהתאם לכך מסלולי הלימודים יכולים להיות שונים ומגוונים.

 

איזה קורסי העשרה ישנם?

ישנו מגוון רחב של קורסי העשרה מסוגים שונים.
ישנם קורסים שמתמקדים בהכרת ידע חדש כגון לימודי שפות. בארץ ישנו מבחר רחב של בתי ספר לשפות אשר מאפשרים ללמוד אנגלית, שפות אירופיות, שפות אסיתיות וכן שפות ערביות. ישנם בתי ספר לשפות אשר משלבים את לימודי השפה עם לימודים חווייתיים בהשראת התרבות של המדינות אשר דוברות את השפה, כגון קורס ספרדית שמשלב לימודי בישול ספרדי.

 

ישנם קורסים שמתמקדים בתחום הפיננסי ומטרתם לתת ללומדים בקורס כלים לעסוק בהשקעות מט"ח בשעות הפנאי. כמו כן ישנם קורסי העשרה אשר מתמקדים בהתפתחות אישית ומעניקים לבוגרים כלים שימושיים כגון אמנות הדיבור מול קהל, לימודי משחק מול קהל או מול מצלמה, לימודי כתיבה ויצירה או עיצוב. ישנם קורסים פיזיים יותר שמטרתם להכניס לחיים קצת הרפתקאה..לדוגמה לימודי שייט אשר מעניקים לבוגרי הקורסים רשיון להשיט יאכטה או רישיון לסירה או אופנוע ים.

 

כאשר אתם מחפשים מקור חדש לעניין בשעות הפנאי או גיוון של הידע שלכם, כדאי לבדוק מהן האפשרויות המוצעות ללימודי העשרה באזור מגורכם. מי יודע, אולי תקבלו השראה?..

מכון הערבה ללימודי הסביבה

הלימודים נערכים באנגלית. יש אפשרות ללמוד סמסטר אחד או שנה אחת, לימודי קיץ או קורסים קצרים. המכון מפעיל קורסים בלימודי מדבר ...

שיא גל - קורס יאכטות, סירה מהירה ואופנוע ים

בית הספר לשיט שיא גל מציע מגוון קורסים לקבלת רשיון שיט כולל קורס סקיפרים (משיט 30 ומשיט 60) וכן רשיון לאופנוע ים, סירה מהירה ...
התקשרו להתייעץ
072-257-0404
וקבלו מידע על מוסדות לימודים
שירות אישי חינם - איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
1
באגף לימודי העשרה תמצאו 2 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.