קידום פסיכומטרי סניפים

קידום פסיכומטרי - קורסי פסיכומטרי , קידום אישי, הכנה למבחני אמיר והכנה לבגרויות.

קידום היא חברה ותיקה הפועלת בישראל למעלה מ- 30 שנה. קורס הפסיכומטרי בקידום פותח לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן הפסיכומטרי וצורכי התלמידים הניגשים אליו. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחני פסיכומטרי לאורך השנים ומקפידה לעדכן באופן שוטף את המדריכים, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה.

קידום פסיכומטרי מעניקה לתלמידיה:
- קורס פסיכומטרי מקיף ואיכותי: הכולל את כל הידע הנדרש להצלחה בבחינה, בכל תחומי המבחן ולכל סוגי השאלות. בקידום נותנים דגש מיוחד ללימוד טכניקות לפתירת שאלות פסיכומטרי, לניהול זמנים נכון במהלך הבחינה ולהתמודדות עם הלחץ בבחינה.
- שילוב בין קורס כיתתי ותכנית לימודית אישית: גם קורס מלא יסודי, ארוך ומושקע, וגם מסלול אישי עם הנחייה צמודה של המדריך לפי הצרכים, היכולות שלך וקצב ההתקדמות של כל תלמיד.
- חומרי לימוד עדכניים: חומרי הלימוד המקיפים והמעודכנים ביותר בשוק.
- מדריכים מקצועיים: כל מדריכי הפסיכומטרי נבחרו בקפידה ועברו תהליך הכשרה ארוך ורב-שלבי הכולל לימוד שיטת קידום, חניכה מקצועית צמודה של מחלקת ההדרכה, סימולציות ועוד. לכולם ניסיון מוכח של לא פחות מ-4 שנים בהכנה לפסיכומטרי, עם למעלה מאלף שעות הדרכה. מדובר באנשים אינטליגנטים שהוציאו מעל 700 בפסיכומטרי שלהם, בעלי יכולות הדרכה גבוהות ואינטליגנציה רגשית "לקרוא אנשים". במהלך כל עבודתם בקידום ממשיכים המדריכים לעבור הכשרות מקצועיות במטרה לתת מענה עדכני לשינויים במבחן הפסיכומטרי.
- מגוון תכניות לימוד בלעדיות שפותחו בקידום ומתבססות על ניסיון של שנים ואלפי תלמידים:
• "קידום אישי":
תכנית לימודים אישית המותאמת לנקודות החוזק והחולשה של כל תלמיד ומאפשרת לכל תלמיד ליהנות מהכוונה אישית וממוקדת. עוד לפני תחילת הקורס הפסיכומטרי, יתאים לך המדריך תכנית לימודים אישית שתאפשר לך להשיג את ציון פסיכומטרי הנדרש לפקולטה שבחרת.
תכנית בלעדית ללימוד אוצר מילים לפסיכומטרי: פיתוח תוכנה ייחודית ללימוד אוצר מילים לפסיכומטרי, המדריכה אותך באילו מילים מומלץ לך להתמקד ואיפה כדאי לך להשקיע זמן נוסף במטרה להוציא ציון פסיכומטרי מקסימאלי.
"מועדון 700" - מסלול פסיכומטרי למצטיינים: קורס הכנה אינטנסיבי המיועד לתלמידים בעלי יכולות גבוהות במיוחד המעוניינים ללמוד בפקולטות תובעניות כמו רפואה, הנדסה ומשפטים. הקורס משלב חומרי לימוד והרצאות שנכתבו במיוחד ליכולות הגבוהות של התלמידים המצטיינים, קצב למידה מהיר וטכניקות מתוחכמות לפתרון שאלות - לניצול אופטימאלי של זמן הבחינה.
- חומרי לימוד עדכניים: חומרי הלימוד מתעדכנים באופן תדיר ובצמוד למועדי הבחינות.
- מרתון: בשלושת השבועות האחרונים לקורס מתקיים "מרתון" לימודים הכולל מפגשי חזרה ותרגול, מבחני סימולציה ותחקור צמוד עם המדריך. המרתון עוזר להתאים לכל תלמיד אסטרטגיית פסיכומטרי אישית ואפקטיבית, המנחה אותו כמה זמן כדאי להקדיש לכל נושא, אילו שאלות מומלץ לפתור קודם ומה להשאיר לסוף ועוד.
- סביבת לימודים אישית באינטרנט: אתר המאפשר לך לתרגל פתרון מבחני פסיכומטרי ולצפות בהתקדמותך און-ליין.
- אפליקציית פסיכומטרי חדשנית לסמארט-פון: אפשרות להרחיב את אוצר המילים, לתרגל ולפתור שאלות בעברית ואנגלית בכל עת ומכל מקום באמצעות אפליקציית הפסיכומטרי החדשה והמתקדמת בארץ ל-iPhone ול-Android. אפליקציה הממוקמת במקום הראשון בקטגוריית ההשכלה וניתנת להורדה בחינם ב-app store של אפל. האפליקציה נבנתה בתוך קבוצת קידום ע"י מדריכי הבית והותאמה לצורכי תלמידים. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לך לקבל מידע שימושי הנוגע לבחינה ויש אפילו סטופר לשימוש בסימולציות.

פסיכומטרי ברוסית: בכל שנה מתקיימות מספר בחינות פסיכומטרי בשפה הרוסית. קידום פתחה קורס פסיכומטרי העונה על הצרכים והמאפיינים המיוחדים של תלמידים דוברי הרוסית, עם הגיבוי האקדמי והליווי המסור והמקצועי של קידום.

קידום פסיכומטרי אשקלון

סניף של רשת מכוני ההכנה לבחינה הפסיכומטרית קידום. הסניף מציע קורסים בעברית וברוסית.
התקשרו להתייעץ
072-257-0404
וקבלו מידע על מוסדות לימודים
שירות אישי חינם - איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.

קידום פסיכומטרי, GMAT תל אביב

הכנה לקורסי פסיכומטרי בשפות עברית, רוסית, צרפתית וספרדית, הכנה לגימט, פריסה ארצית.

קידום פסיכומטרי נתניה

סניף נתניה של רשת מכוני הכנה לפסיכומטרי קידום.

קידום פסיכומטרי, GMAT ירושלים

קורסי הכנה לבחינת GMAT ופסיכומטרי בגן הטכנולוגי

קידום פסיכומטרי, GMAT חיפה

סניף חיפה של רשת קידום פסיכומטרי מציע הכנה למבחן GMAT ולבחינה הפסיכומטרית בעברית וברוסית.

קידום פסיכומטרי, GMAT באר שבע

סניף באר שבע של רשת מכוני ההכנה קידום מציע קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית וכן קורסי הכנה למבחן GMAT.

קידום פסיכומטרי אשדוד

קורס הכנה לפסיכומטרי באשדוד של רשת המכונים קידום.

קידום פסיכומטרי קרית אונו

קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית של מכון קידום. הקורסים מועברים בקריה האקדמית אונו.
1
באגף קידום פסיכומטרי סניפים תמצאו 22 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.