אינדקס מסעדות, פאבים, בתי קפה ומשלוחים

מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה, וברים, כולל פרטי התקשרות ומידע רלוונטי אודות שעות פתיחה, סגנון האירוח וכשרות


מסעדות חדשות

ביקורת מסעדת טאיזו

מסעדת טאיזו האסיאתית שמנוהלת ע"י השף יובל בן נריה נמצאת במגדל לווינשטיין בתל אביב. המסעדה מתגאה במנות שמאפיינות את דרום מזרח אסיה: הודו, סין, תאילנד, וייטנאם וקמבודיה ומנסה להפתיע את הסועד בשלל טעמים. ורד מיוני, יצאה למענכם לטעום ולחזור לספר על ההתפריט.

מסעדת אוליברי - מסעדה סיציליאנית

אוליברי מסעדה איטלקית - סיציליאנית הידועה בזכות הפיצה הדקה והמדהימה שלהם.

ביקורת מסעדת אוליברי

ביקורת על המסעדה הסיציליאנית בתל אביב "אוליברי" המגישה פיצות דקות נפלאות, ריזוטו , לזניה ושאר מאכלים סיציליאנים נפלאים.

מסעדות, בתי קפה, וברים

תחום האוכל וההסעדה בארץ הפך בעשור האחרון לזירה שוקקת של טעמים חדשים ובחירות אינסופיות בין מטבחים שונים, וסגנונות בישול חדשניים. אינדקס המסעדות, הפאבים ובתי הקפה של eFind הוקם כדי לספק לגולשים מידע עדכני אודות בתי עסק בתחום המזון והבילוי. באינדקס ניתן למצוא מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה, וברים, כולל פרטי התקשרות ומידע רלוונטי אודות שעות פתיחה, סגנון האירוח וכשרות. לנוחותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות נוחות לשימוש כגון סוג המסעדות (מסעדות מזרחיות, מסעדות סיניות, מסעדות איטלקיות וכדומה), וכל קטגוריה כזו מחולקת לאיזורים וערים בישראל, כך שתוכלו למצוא בנוחות ובמהירות את המסעדה המתאימה לכם או את בית הקפה או הבר המתאימים לכם בקרבת מקום.

בנוסף למסעדות, ברים ובתי קפה, האינדקס כולל מידע אודות מאות רשתות מזון מהיר כגון פיצריות, המבורגריות ומסעדות אשר מספקות משלוחי אוכל. כמו כן, ניתן למצוא מידע אודות קונדיטוריות, שוקולטיירים ועוד.

אם אתם מחפשים המלצות על מסעדות באזורכם, או רוצים להביע את דעתכם על מסעדה או מקום שאירח אתכם, אתם מוזמנים להירשם כמשתמשים באתר ולהשאיר תגובה. בנוסף, ניתן להשתתף בדיונים בנושא באגף השאלות והתשובות שלנו.

שאלות