הובלות

איפיינד מצא עבורך 153 תוצאות תחת המונח הובלות | עמוד 7

מעבר דירה הוא פרויקט מפרך, ולכן חשוב לבחור מובילים אמינים ומקצועיים שיבצעו את העבודה באופן חלק וללא תקלות ו"טריקים". חברה הובלה מומלצת היא חברה שמעסיקה עובדים מנוסים באריזה ופריקה, וכן נותנת תמחור מסודר והוגן לפני ההובלה.

מה כדאי לברר כאשר עורכים השוואת מחירים בין מובילים? ראשית כל, צריך לצמצם את החיפוש לחברות שמספקות את השירות שאתם זקוקים לו. לדוגמא, אם ההובלה שלכם קטנה למדי, אין צורך לשלם אקסטרה על משאית, ואפשר להתמקד בחברות קטנות שלרוב מעניקות מחירים נוחים יותר. בנוסף, אם אתם זקוקים למנוף, שירותי אחסון או שירותי פירוק והרכבה ע"י נגר, מומלץ לרכז את כל השירותים אצל ספקית אחת.

לפני שאתם פונים למובילים, ערכו רשימה מלאה של החפצים הגדולים (כגון ריהוט ומכשירי חשמל) וכן של מספר הארגזים המשוער. כך תקבלו הצעת מחיר מדויקת יותר. כאשר אתם מדברים עם החברה, בררו כמה סבלים יעבדו ביום המעבר. מספר האנשים משפיע על גודל הטיפ שהצוות יצפה לקבל מכם בסוף יום העבודה. אם אתם מתכוונים לסגור עסקה עם חברת הובלה מסוימת, יש לדרוש עותק חתום של הצעת המחיר, וכן הוכחה שלחברה יש ביטוח לכיסוי נזקים בלתי צפויים.

כדאי לחפש את שם החברה באינטרנט ולקרוא תגובות. לקוחות ממורמרים בדרך כלל מזהירים לקוחות פוטנציאלים לגבי חברות שמשנות את התמחור לאחר ביצוע העבודה, או ממובילים חסרי זהירות שגרמו לאובדן או נזק של רכוש.שני הובלות

כתובת: עולי ציון 32 אזור: תל אביב

חזי הובלות

כתובת: אילת 15 אזור: בת ים

איתי שירותי הובלה ולוגיסטיקה

כתובת: דרך רמתיים 91, הוד השרון אזור: הוד השרון

הובלת דירות ומשרדים, פסנתרים, אריזת ופריקת תכולת דירות ומשרדים, שירותי אחסנה, פירוק והרכבת ריהוט ע"י נגר מקצועי, העתקת מפעלים,קווי חלוקה והפצה, ניהול מלאי, שרות הובלות בכל הארץ.

עמוד הקודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא