מפרסמי מאמרים

  יהודית גליק


  דהרמה הוא מרכז זן כמו במזרח. יש לו"ז קבוע הכולל מדיטציות, עבודה ולימודי זן. בסופי שבוע מתקיימות סדנאות מדיטציה שקטות או סדנאות עומק הכוללות נשימה מע...

  מיכאל בן יוסף


  מיכאל בן יוסף מאמן ויועץ עסקי מוביל תהליכי קידום ופיתוח עסקים וארגונים, עוסק בתהליכי אימון עסקי וייעוץ במגוון תחומי הניהול העסקי, על ידי מתן כלים להצ...

  אביבית משה


  טפלת הוליסטית, כירולוגית ורפלקסולוגית בכירה, עם התמחות מיוחדת בהתמודדות עם חרדה ודיכאון בדרך טבעית . אני מאמינה שכל חסימה, מחלה וקושי אישי, באים ממקום...

  יעל עיני


  הילרית ומתקשרת. בעלת BA בפסיכולוגיה וניהול. מפתחת שיטת ההילינג: "הילינג מילים מרפאות" וסדנאות הורים: "הקשרים משפחתיים". אמא לשניים (5 ו- 1.5), נשואה ...

  אבישי גולד


  LoadSEO רושמת לזכותה מאות פרוייקטים מוצלחים בתחום קידום אתרים בישראל ובעולם. לרשותנו ניסיון מוצלח ומוכח בתחום SEO, ללקוחות שלנו אנ...

מאמרים קואוצ'ינג והתפתחות אישית

ערוץ RSS
74 תוצאות חיפוש | עמוד 3

כיצד תבחן את נכונותן של תפיסות חיים ותיאוריות שונות - חלק 2 ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 26/05/2008

לא קשה למצוא תפיסות חיים שונות שמתיימרות לגלות לך את הדרך אל האושר ויוצרות סביב עצמן הילה של מסתורין. הן מסבירות בצורה הגיונית כיצד עליך לנהוג בפועל, אך הסברים של למה התפיסה עובדת הם משאירים לאמונה.

כיצד להצליח לעשות דברים ש"קל לדבר – קשה לעשות" ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 26/05/2008

פעמים רבות אנחנו נתקלים ברעיונות חיוביים שיעזרו לנו לשפר את איכות חיינו, אבל אין לנו מושג איך ליישם אותם בפועל. המאמר הבא יעסוק באיך להצליח לעשות דברים שנראה שקל רק לדבר אבל קשה לעשות בפועל.

כיצד כל תקשורת שלילית גורמת לך לנזק גדול מאוד ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 26/05/2008

אנשים שליליים יכולים לגרום לך לנזק גדול מאוד, יותר גדול מאשר אתה יכול לגרום לעצמך. כאשר אתה רוצה לשפר בעצמך תכונה מסוימת, ישנם 2 סוגי מניעות והתנגדויות אפשריים.

למה צריך להזהר מדיבור שלילי ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 26/05/2008

לדיבור כוח גדול מאוד, לכן צריך להיזהר מאוד מדיבור שלילי. ז"א לא לדבר דיבורים שליליים על עצמך אפילו לא בצחוק. לדוגמא אל תאמר אני לא אצליח במשהו, אני הולך להפסיד ... או כל דבר אחר שאינו חיובי.

האם אתה משתמש בשכל שלך בצורה נכונה ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

בשביל מה יש לאדם שכל? האם השכל של האדם יכול לגרום לו לנזק? מהו שימוש לרעה בשכל? כיצד תוודא שהשכל שלך הוא לא לרעתך? כיצד תתעל את השכל שלך לדברים חיוביים? כיצד חכם וטיפש משתמשים בשכל שלהם בצורה שונה?

כיצד לראיין עובדים (בעיקר לתפקיד ניהולי) ? אילו שאלות הכי חשוב לשאול ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

בתהליך גיוס עובד מגיע תמיד שלב ראיון העבודה. כיצד ראיון העבודה יספק לך כמה שיותר מידע על המרואיין ? כיצד תחזה טוב יותר את העתיד של העובד בארגון שלך על סמך הראיון ?

למה כל ההתחלות קשות ? למה חשוב לעשות כל הזמן התחלה חדשה ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

הסיבה לכך שכל ההתחלות קשות היא משום שבנקודת ההתחלה אתה כאדם מתחיל לעשות הפוך ושונה ממה שהיית רגיל לעשות עד אותו הרגע.

מה גורם לאדם להיתפש לשיקולים קטנים ולהתעלם משיקולים גדולים ונכונים ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

אדם שאגו וכבוד מניעים אותו, חוסם את עצמו מלהצליח בחיים בהמון תחומים. אדם שחשוב לו כבודו יוצר אצל עצמו המון נגיעות אישיות בכל תחום. לכן הוא לא יודה בטעויותיו גם לא כלפי עצמו בגלל הכבוד המטופש שלו.

מהי היכולת החשובה ביותר כדי לפתור כל בעיה ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

בעיות יוצרות לחץ ופאניקה. דע כי הדבר החשוב ביותר לעשות כאשר אתה נתקל בבעיה כל שהיא, הוא להישאר רגוע ולהרגיע את עצמך.

כיצד תשלוט בעתיד שלך ? כיצד תחליט מה יקרה לך בעתיד ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

עתיד. האם ניתן לשלוט בעתיד ? האם תוכל להבטיח שעתידך יהיה טוב ? האם אתה יכול לשנות את העתיד שלך ? האם באפשרותך להחליט מה יקרה לך בעתיד ?

כיצד תבחן את נכונותן של תפיסות חיים ותיאוריות שונות - חלק 1 ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

אימון אישי וקואצינג, רעיונות חיוביים, תפיסות חיים, כולם מתיימרים להיות הטובים ביותר והנכונים ביותר, כולם מתיימרים להביא לך את האושר וההצלחה בכל תחום בחיים. כיצד תדע עד כמה הרעיונות האלו טובים?

במה קריטי להזהר באימון אישי / חינוך ילדים / טיפול באנשים ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

כיצד אימון וקואצינג אישי יכול לגרום לנזק למטופל ? אם אתה עוסק בהוראה ובטיפול באנשים, מחנך את ילדיך וגם אם אתה מטפל בעצמך, עליך להיות זהיר וערני שבתהליך הלמידה לא תגרום יותר נזק מאשר תועלת.

מאיזה גיל כדאי ללמד ילדים חשיבה חיובית ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

האם כדאי לתת לילדים לגדול כמו ילדים רגילים ורק כשהם יתבגרו אז לחשוף אותם לכל עניין החשיבה החיובית או אולי כדאי להקדים כמה שיותר ?

האם אתה מפריע לעצמך להצליח ? כיצד תהפך לכלי קיבול טוב יותר להצלחה ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

הצלחה. האם אתה חוסם את ההצלחה שלך ? איפה אתה מפריע לעצמך להצליח ? מה גורם למנהל להיות טוב יותר מהקולגה שלו ? עד כמה ידע קריטי להצלחה ? מה חשוב יותר מאשר ידע כדי להצליח ?

מה גורם לנו לנתח ולהבין אנשים בצורה מסויימת ? כיצד נקבל החלטות טובות יותר ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 25/05/2008

אם נציג למספר אנשים אדם המבצע פעולה מסוימת או אומר דבר מסוים ונבקש מהם להסביר מה לדעתם עבר לאותו אדם בראש ומה היו המניעים שלו, כנראה שיהיו לנו יותר הסברים אפשריים מאשר כמות האנשים המפרשים.

התפתחות וצמיחה אישית

נכתב על ידי - מרווה ארז - 19/03/2008

כולם מכירים את הכאב. בצורותיו הרבות והשונות הוא מבקר את כולם: תחושות האי נוחות, הרבדים בחיים שבהם דברים פשוט לא מסתדרים, האנשים שפשוט לא מצליחים להסתדר איתם, כולל עצמנו. בין אם אנו עסוקים בזה כל הזמן, או מנסים להימנע ממנו בכל דרך, רובנו מכירים את הכאב. השאלה היא מה הוא תפקידו של הכאב? האם הוא אולי מהווה התרעה חשובה למשהו? החשיבות האמיתית היא לדעת איך לעבוד עם הכאב. כאשר מקשיבים לכאב ומכירים אותו, הוא יכול להוות את השער לשמחה גדולה.

חולמת על שינוי באמצע החיים ?

נכתב על ידי - יהודית מורי - 04/03/2008

היום אני אשה עצמאית, מלאת גאווה, בעלת הישגים, מרוויחה כמו שחלמתי ויש לי לאן לשאוף, אני לא מפסיקה ללמוד ולהעשיר את הידע שלי ויש לי חיים עשירים בתוכן.

בעיית ההגדרה - על הבעיה העיקרית בתקשורת בין אנשים על פני כל תחומי החיים

נכתב על ידי - אייל סלע - 16/02/2008

מהי הבעיה שקיימת מאז ומעולם בתקשורת בין בני אדם, בין אם בשיחות חולין או בדיונים אקדמיים, שמונעת מאנשים להבין אחד את השני באמת?

ארכימדס מצטרף לאימון !

נכתב על ידי - בני מרגליות - 31/12/2007

כיצד למנף קושי - להצלחה גדולה !

כח המיקוד

נכתב על ידי - יעל צ'רניאק - 25/12/2007

המפתח לחיים טמון במיקוד שלנו, במה אנחנו בוחרים להתמקד, למה אנחנו בוחרים להקדיש את תשומת ליבנו . כשאת/ה ממוקד/ת במשהו את/ה מגדיל/ה אותו. זה פועל גם בכיוון החיובי וגם בשלילי: אם אני ממוקדת בפחדים שלי , בכאבים שלי, בדאגות שלי – אני מושכת אלי עוד פחדים, כאבים ודאגות. אם אני ממוקדת בהזדמנויות שלי, בשפע ובהוקרה על מה שכבר יש לי – אני מזמנת ומושכת אלי עוד שפע והזדמנויות לחיי. ככל שאנחנו יותר מודעים לאן אנו מנתבים את תשומת ליבנו בכל רגע ורגע - כך נוכל לקחת אחריות ולשלוט במחשבותינו

"אוי אמא, קבלתי מכה, בואי תני לי נשיקה !"

נכתב על ידי - בני מרגליות - 21/11/2007

כוחה של נשיקה

איך לחזור לשוק העבודה, לאחר חופשת לידה ממושכת?

נכתב על ידי - ענת ברג - 12/11/2007

7 טיפים על החזרה לשוק העבודה, לאחר מספר שנים שלא היית שם בחוץ - בעבודה מחוץ לבית. זה יצריך הרבה מאמץ אך יכול להיות מאוד מרענן!

כיצד תדע האם המאמן האישי שלך הוא טוב או רע ?

נכתב על ידי - EIP.co.il להצליח בכח המחשבה - 11/10/2007

אימון אישי וקואצינג. כיצד מאמן אישי טוב גורם לך להרגיש ביחס אליו וביחס לעצמך ? כיצד אתה אמור להרגיש אחרי אימון טוב כלפי עצמך וכלפי המאמן שלך ? אילו תחושות אמורות לשדר לך שעליך לברוח מהמאמן האישי שלך ? כיצד יכול להיות שמאמן אישי טוב יגרום לך אולי לזילות של עצמו בעיניך ? מתי אתה אמור להעריך את האימון הטוב שקיבלת למרות שזה יכול להראות אחרת ? כיצד תדע האם המרצה שלך הוא מרצה טוב או לא, גם בלי שאתה מבין בתחום שלו ? כיצד תדע על רעיון חיובי שהוא טוב יותר מרעיון אחר ?

סיפורי האימון שלי

נכתב על ידי - בני מרגליות - 24/09/2007

סיפורי הצלחה

עמוד הקודם 1 2 3 הבא