ליסינג - חברות ליסינג - רכבי ליסינג

איפיינד מצא עבורך 103 תוצאות תחת המונח ליסינג


סוכנויות רכב המציעות עסקאות ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי המאפשרות הסדרי תשלומים נוחים לרכישת רכב חדש מבלי לשלם את מחירו המלא של הרכב, אלא בפריסת תשלומים .

מה זה ליסינג פרטי? עסקת ליסינג פרטי, הנקראת גם ליסינג מימוני, היא עסקה למימון רכב חדש אשר מבוצעת בין סוכנות הרכב לאדם פרטי (כלומר כאשר הרכב אינו משרת בית עסק). בליסינג פרטי, הלקוח מקבל מסוכנות הרכב רכב חדש, אך אינו נאלץ לשלם את העלות המלאה שלו. עסקת ליסינג לפרטיים בדרך כלל כרוכה בתשלום מקדמה – אחוז מסוים ממחיר הרכב (יכול לנוע מ-15% ועד 50%), ובנוסף הסדר תשלומים חודשיים נוחים לתקופה של שנתיים עד שלוש שנים. בתום תקופת בליסינג הלקוח יכול להישאר עם הרכב הקיים, לשלם את יתרת התשלום באמצעות מכירת הרכב, או לשדרג את הרכב לדגם חדש בתנאים נוחים. לרוב, שאר הוצאות הרכב – כגון דלק, אחזקה ותיקונים, ביטוח, וכד' – חלים על הלקוח, אך חברות מסוימות מציעות חבילת שירות שכוללות טיפולים תקופתיים, ביצוע טסט שנתי ושירותי תחזוקה משלימים.

מה זה ליסינג תפעולי? ליסנג תפעולי הוא שירות המתאים ללקוחות עסקיים הזקוקים לרכב או לצי רכבים לתקופה קצובה, ולכן משלמים לסוכנות הרכב סכום חודשי קבוע. חברות המספקות ליסינג תפעולי לרוב מציעות שירותים משלימים הכוללים שירותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי, ביטוחים, תחזוקה שוטפת, אבזור מלא ועוד.

סוכנויות המציעות ליסינג פרטי וליסינג תפעולי:

103 תוצאות חיפוש | עמוד 5

אגוד ליסינג בע"מ

כתובת: אחוזת בית 6 אזור: תל אביב

א.ר.מ.ת. ר.מ.ת.א מימון רכב

כתובת: גיסין אבשלום 98, מיקוד: 49222 אזור: פתח תקוה

מימון רכב - מקבוצת ביטוח ישיר

כתובת: מגדל אדגר אפעל 35, פתח תקווה אזור: פתח תקוה

מימון ישיר הינה חברה מקבוצת ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות בע"מ, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה, ומחברות הביטוח המובילות בארץ. הקבוצה החלה לפעול בתחום האשראי הצרכני באמצעות חברת מימון ישיר בינואר 2007. פעילותה של מימון ישיר תתמקד בשלב הראשון בתחום האשראי המובטח לרכב (car equity loans).

עמוד הקודם 1 2 3 4 5 הבא

איתור בתי עסק


לקבלת עד 5 הצעות מחיר מחברות ליסינג השאירו פרטים


בבקשה מלאו את הפרטים החסרים