מפרסמי מאמרים

ביטוח בריאות

ערוץ RSS
7 תוצאות חיפוש

חברת הביטוח לא טיפלה? שהמבוטח ישלם

נכתב על ידי - חיים קליר - 31/10/2013

מבוטחת בביטוח נסיעות לחו"ל אושפזה בבית חולים בניו-יורק. כאשר שבה לישראל העבירה את הטיפול בחשבון האשפוז לחברת הביטוח. חלפו שלוש שנים. המבוטחת נדהמה לקבל מבית החולים מכתב דרישה לתשלום חוב האשפוז. משפנתה לחברת הביטוח טענו נציגיה: אמנם לא טפלנו בתשלום האשפוז אבל תביעתך מאתנו התיישנה. השופטת חנה לפין הראל, מבית משפט השלום בחיפה, דנה בהתנהלות חברת הביטוח.

עונשם של פגועי נפש המסרבים לקבל שוקים חשמליים

נכתב על ידי - חיים קליר - 31/07/2013

אם ובתה הקטינה נפלו לבור ביוב פתוח. הבת, שהאם גוננה עליה, יצאה בלא פגע. האם נותרה עם חבלות בכל חלקי גופה, במיוחד בראשה ובנפשה.הרופא המליץ על אשפוז פסיכיאטרי כולל שוקים חשמליים. בעלה של הנפגעת סירב.

הריון ולידה בחו"ל

נכתב על ידי - רוני ארז - 23/06/2013

משפחות רבות שנוסעות לתקופות ממושכות לחו"ל בעקבות רילוקיישן או עבודה של אחד מבני המשפחה, מוצאות את עצמן מביאות ילדים במהלך תקופת הרילוקיישן. מה צריך לדעת על הריון ולידה כשנמצאים בחו"ל?

הבטיחו "הכל בתחום הלב מכוסה". אז הבטיחו

נכתב על ידי - חיים קליר - 27/05/2013

מ' היה בטוח שפוליסת הביטוח שרכש מכסה הכל בתחום הלב. כך הבטיח הסוכן. אך כשעבר ניתוח לב ואיבד את יכולתו לעבוד ציפתה לו הפתעה מחברת הביטוח. "מבחינתנו לא עברת ניתוח לב", הודיעה המבטחת ממנה רכש מ' ביטוח.

מדוע צריך ייעוץ פנסיוני או מה התועלת מייעוץ פנסיוני?

נכתב על ידי - רויטל דור-וילק - 09/11/2010

עם העליה במודעות לחיסכון הפנסיוני, חשוב להבין למה צריך יועץ פנסיוני ומה יצא לכם מזה.

מילון מונחי ביטוח תרופות

נכתב על ידי - אוהד רגב - 27/06/2010

עם הכנסתן לשוק של פוליסות ביטוח תרופות החדשות, מרבים המבוטחים הפוטנציאלים זקוקים למילון מונחים אשר יבאר את הנאמר בפוליסות ובהצעות השונות.

ביטוח בריאות

נכתב על ידי - רמי דוד - 26/05/2009

ביטוח בריאות ? האם צריך אותו ? כן !