אינסטלטורים - מצאו אינסטלטור לפי עיר

סתימה בשירותים או בכיור היא עסק לא נעים. בחלק מהמקרים, אפשר לפתור את זה לבד, אך לרוב נעדיף לקרוא איש מקצוע - אינסטלטור. האינסטלטורים קנו לעצמם, בצדק או שלא, שם של "שודדים". אנשים הגובים סכום גבוה לעבודה של מספר דקות שבינינו - לא צריך להיות גאון גדול בכדי לפתור את הבעיה. אם בכל זאת החלטתם לא "ללכלך את הידיים" ולקרוא לשרברב, הנה כמה עצות כיצד לוודא שהאיש שמטפל בצנרת שלכם או איש מקצוע מיומן ולא "חאפר".

- מקצועיות: רוב השרברבים למדו את המקצוע תוך כדי עבודה ועם השנים השתתפו בקורסים של משרד העבודה, התמקצעו וקבלו תעודה המקנה להם את הסמכות לעסוק בתחומי האינסטלציה השונים. ישנן עבודות הנחשבות למסובכות, כמו תיקון דוד שמש החלפת בריכה בגינה. אל תתביישו לשאול את האינסטלטור שלכם (אם זו פעם ראשונה שאתם קוראים לו) אם הוא התמחה בטיפול הבעיה שלשמה קראתם לו.

- מחיר: כמו בכל תחום, כדאי לבקש הצעת מחיר בטלפון ולהשוות בהצעות בין האינסטלטורים השונים. גם כאן עובד העיקרון של "הכי יקר לא בהכרח הכי טוב" (לפעמים אפילו להפך). האינטרנט מלא במחירונים הכוללים טווחי מחירים שונים לעבודות שונות וכדאי לבדוק אם הצעת המחיר שקבלתם היא בגדר הסביר או שמא מופקעת. בכח מקרה כשאתם מתחילים לעבוד, קבלו הצעת מחיר מהאינסטלטור - ואם הוא לא פותר את הבעיה אתם לא אמורים לשלם.

- אחריות: האם הוא נותן אחריות בכתב לעבודה ולכמה זמן. אם פתיחת הסתימה נעשתה באופן חובבני היא עלולה לחזור ואז תאלצו לשלם פעם נוספת לפתיחתה. כשאינסטלטור מוכן לתת לכם כתב אחריות על עבודתו תוכלו להיות רגועים שהוא איש מקצוע מהימן הבטוח בתוצאות עבודתו.

- תחומי התמקצעות וציוד: זו לא חוכמה להחליף מצוף בניאגרה או לפתוח סתימה בביוב ולפעמים הבעיה היא רק סימפטום לבעיה אמיתית וגדולה יותר (למשל, סתימה בביוב היא לא תוצאה של זריקת חפצים אלא שורשים שסותמים ויש לעוקרם). שאלו אותו באיזה ציוד הוא משתמש לאיתור ולפתיחת הנזילה (פונקציה של היקף עבודה ובלגן).

אינסטלטורים - חפשו אינסטלטור לפי המלצות, איזור ועבודת האינסטלציה הנדרשת


המחדש - צביעה ושיפוצים כללים

אזור: זכרון יעקב

צביעת בתים ומשרדים, תיקונים ושיפוצים כלליים.

fixman - רענן שמואלי

אזור: זכרון יעקב

ההתקנות ותיקונים בבית, הרכבות נגרות, חשמל , מים, תיקוני תריסים, וצביעה

ס.ש. בנייה ושיפוצים

כתובת: פלורנטין 55 אזור: תל אביב

אבאור חשמל - 24 שעות

כתובת: רח' ט"ו 18 אזור: תל אביב

הפדנט אינסטלציה - ודודי שמש

כתובת: מרמורק 28 אזור: תל אביב וגוש דן

אינסטלטור בעל ותק רב מתקין דודי שמש וחשמל ומבצע תיקונים - מסביב לשעון

אינסטלציה מאיר ועופר

כתובת: מוריה 3 אזור: חיפה

אינסטלציה מאיר ועופר מעניקים שירות רחב בכל איזור חיפה והקריות 24 שעות ביממה.
1