מעון אמונה

מצביעים: 13
לקבלת ידיעון
עיר:חיפה כתובת:קליבנוב 5 נווה שאנן טלפונים:04-8325007

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.

תגובות

תמונת פרופיל

יחס לקוי, חוסר התארגנות וטיפול לא כראוי

ביתי שהתה במעון אמונה בשנת תשס"ט (שנה שעברה) ברחוב התיכון 2. ביתי נכנסה למעון כשהיתה כבת 10 חודשים בחרתי במעון זה לאחר ששני ילדיי שהו במעון זה לפני כ-10 שנים לכן הייתי בטוחה שבחרתי מקום טוב לילדה ומסתבר שזה לא מה שחשבתי הדברים שלא פעם פניתי והארתי לצוות ולגילה הם חוסר הגיינה בצורה מאוד בולטת שמתבטא בהחלפת מצעים במיטות שנראה מאוד לא נקי , פינת ההחלפה תמיד עם ריח נוראי והסיכון עם דלת הכניסה לפינת ההחתלה שהיתה מאוד מסוכנת לתינוקות שתמיד הצליחו לפתוח את הדלת ולהכנס פנימה והדבר היווה סיכון עבורם, הצעצועים בגן מאוד מלוכלכים אין שליטה למטפלות לגבי הגישה של הילדים המכניסים דברים שאינם הגיינים לפה והדבר מביא למחלות הריצפה לא נקיה כלל וחלל דיי גדול בחדר ללא שטיח אשר מונע מהתינוקות להחליק וכמובן ליפול על ריצפה הפגיעה יכולה להיות יותר קשה מאשר כשילד נופל על השטיח . בעניין נוכחות המטפלות תמיד באתי בטענה מדוע אין מספיק מטפלות בשעות הבוקר כשהילדים מגיעים היו שתי מטפלות על כ-16 ילדים לא היתה למטפלות אפשרות לקבל את הילדים כמו שצריך והעיקר והחמור בעיניי שכל פעם היו מטפלות אחרות מיכוון שנעשו שינוייום ע"י המנהלת על פי הצרכים של הגן ששיבצה את המטפלות בשעות קרטיות היכן שהיה נחוץ לה וזה מאוד קשה לילד בגיל הרך להגיע לגן ולא ללכת אל מטפלת שהוא מכיר. פניתי לא פעם לאחראית ברוריה והיא לא נתנה לי יחס יפה כשבאתי בטענה שאין מספיק מטפלות בבוקר היא אמרה בפניי על כל 6 ילדים מטפלת אחת זהו התקן לא מוצא-חן בעינייך את יכולה להעביר את הילדה לגן אחר היא מדברת בצורה מאוד לא יפה ולגבי דברים אחרים שדיברתי איתה היא הפנתה לי עורף בצורה חצופה! במהלך כל השנה הבאתי את הילדה בשעה מאוחרת והוצאתי אותה בשעה מוקדמת מכיוון שלא הייתי רגועה ראיתי שזה לא מקום המעניק טיפול טוב וחם לילדה. כמובן שהוצאתי את הילדה היא נמצאת במעון ויצו אני מאוד מרוצה ההבדל עצום וחבל מאוד שבתוך המעון ישנו טיפול כל כך גרוע ומוזנח. עליזה (2010-01-23 20:56:07)

23 מתוך 39 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

רישום לשנת תשס"ט

בנותיי כבר שנה שניה ברשת מעון אמונה ואני מאוד מרוצה מאופן הטיפול, השירות והיחס החם והאוהב של כל מטפלת לכל ילד. נציין שהמטפלת שטיפלה בי מטפלת בביתי הקטנה.ואוסיף שבחודש שעבר שילמתי דמי רישום עבור בתי הקטנה ובחודש ספטמבר אנו עוברים לירושלים לשכונת גבעת מרדכי ושם לא מקבלים אותה אז מה קורה אם כבר שילמתי עבור שנה הבאה? זה לא מבטיח את מקומה בגן? אודה מאוד אם תוכלו לעזור לי בעיניין זה. שירה (2008-07-08 19:32:16)

11 מתוך 55 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו