תנאי שימוש באתר

מצביעים: 14
לקבלת ידיעון

האתר eFind.co.il מנוהל ומופעל על ידי OMS, והשימוש בתכנים ובשירותים הכלולים בו כרוך בהסכמה לתנאים הבאים:

זכויות יוצרים
כל הזכויות על התכנים הטקסטואליים והויזואליים המוצגים באתר שמורות ל-eFind.co.il. העתקת תכנים אלה בחלקם או במלואם אסורה בהחלט, אלא אם ניתנה לכך רשות מפורשת בכתב מאת הנהלת האתר. איסור זה חל על אינדקס העסקים, מדור הסרטים, מזון ומסעדות, תיירות, משחקים, וכל האתר פרט למדור המאמרים של חלים תנאים מיוחדים המפורטים בהמשך.
לביסוס שיתופי פעולה בתחום התוכן, אנא צרו קשר.

שימוש במאמרים
העתקת מאמרים מותנית באישור הכותבים החתומים על המאמרים ואשר מחזיקים בזכויות עליהם. הזכויות על מאמרים את מערכת eFind.co.il שייכות לאתר, וניתן לצטט עד פסקה אחת בלבד בתנאי שהציטוט כולל קישור לכתבה המקורים.

שימוש במידע המוצע באתר
eFind.co.il עושה מאמץ לספק את המידע העדכני ביותר אך אינו אחראי לרלוונטיות של הנתונים באינדקס העסקים. בעלי עסקים המעוניינים לעדכן את פרטיהם או לתקן שגיאות מוזמנים ליצור קשר ולספק מידע מתוקן.

מערכת התגובות
הדעות המובעות במאמרים ובתגובות שהועלו על ידי המשתמשים באתר מייצגות את כותביהן בלבד, ואינן בגדר המלצה, ייעוץ מקצועי או חוות דעת מצד eFind.co.il. על אף שהנהלת האתר מפעילה בקרה על התכנים המועלים על ידי משתמשים, eFind.co.il אינו אחראי לתכנים מסחריים או אישיים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

השוואת מחירים
eFind.co.il מציג מחירים ומידע אודות מוצרים שונים אך אינו אחראי למכירה או אספקה של המוצר ללקוח. האתר אינו מתחייב לכך שהמחירים המוצגים משקפים בהכרח את מחיר המוצר הסופי כפי שיימכר בפועל על ידי בית העסק ו/או נותן השירות. eFind.co.il אינו אחראי לטיב המוצר הנרכש או אספקתו על ידי בית העסק ו/או נותן השירות, כל אחריות הכרוכה בעסקה הינה על הלקוח ובית העסק או נותן השירות.

אגף המשחקים
eFind.co.il מציג משחקים מאתרים שונים ברחבי הרשת. כל אחריות לתקינות המשחקים או לתוכנם חלה על ספקי המשחקים. אפיון טורנירים באגף המשחקים ותנאי הזכייה והפרסים הינם נתונים לשיקול דעתו הבלעדי של eFind.co.il. לאתר הזכות להחליף את הפרסים המוצעים בתחרויות בפרסים שווי ערך אחרים.  לאתר אין כל אחריות שהיא בגין הפרסים אשר יחולקו במסגרת תחרויות אלו, ולא תינתן אפשרות להחליפם. פרסים אשר לא ידרשו בתוך 30 יום מההודעה על הזוכים יבוטלו.

eFind.co.il שומר את הזכות לבטל את הרשמתם של משתמשים רשומים אשר עושים שימוש לרעה באתר ובשירותים המוצעים בו כגון הוצאת דיבה, הטעייה מכוונת, הסתה לגזענות או ביצוע עבירה פלילית, פגיעה בפרטיות או כל שימוש שאינו עולה בקנה אחד עם מטרת האתר ואופיו. אין ליצור קישורים לאתר eFind.co.il מאתרים בעלי תכנים גזעניים, אלימים, או המנוגדים לחוק.

eFind.co.il עושה את מרב המאמצים לספק את המידע העדכני והמדויק ביותר. עם זאת, מכיוון שחלק מהמידע נאסף על ידי מערכות ממוחשבות או מוזן על ידי המשתמשים עצמם, אין המערכת אחראית לחוסר דיוק הנובע מסיבות אלו או מההיקף הרחב של האתר. במידה ונתקלתם בתוכן שגוי אנא צרו קשר והפרטים יתוקנו. במידה וחלה הפרה בלתי מכוונת של זכויות יוצרים אנא פנו אלינו להסרה מיידית של התוכן.

שליחת אימליים
האתר איפיינד שומר לעצמו את הזכות לשלוח הודעות מערכת מפעם לפעם. לגולשים תינתן האפשרות למחוק את עצמם מרשימת התפוצה ולהמשיך ולהנות מכל השירותיים החינמיים שהאתר מאפשר לרבות כל פיתוח עתידי נוסף שיעלה כשירות חינמי לחברי האתר.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.

תגובות

תמונת פרופיל

המייל אינו מגיע

ממתין למייל ובו קוד אישור משתמש חדש והמייל אינו מגיע גיא דגן (2008-05-15 12:58:12)

8 מתוך 116 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו