אלי מזרחי האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים - תל אביב

03-5604586

מספר מצביעים: 23
מקום:תל אביב
כתובת:מרכז וויסבורג, רחוב מבוא
גרופית 4, רמות צהלה
שעות פעילות: א-ה 22:00- 17:00
טלפונים:03-5604586

בקר באתר העסק

האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים בתל אביב היא סטודיו ריקוד מעוצב ויוקרתי המשתייך לרשת בתי הספר של הכוריאוגרף, המאמן המוסמך והרקדן אלי מזרחי, שופט בינלאומי מטעם הפדרציה העולמית לריקודים סלוניים (IDSF), המוכר מהתוכנית הפופולרית "רוקדים עם כוכבים". בשנת 1996 ייסד את בית הספר לריקודים סלוניים של אלי מזרחי, הכולל מספר סניפים בארץ.

הסטודיו הממוקם בצפון תל אביב, בשכונת רמות צהלה הנעימה, מציע שיעורי ריקוד במגוון סגנונות כולל שיעורי טנגו, רומבה, צ'הצ'ה, שיעורי וואלס, ממבו, פוקסטרוט, סווינג ושיעורי סלסה.  במסגרת הפעילויות הייחודיות של בית הספר לריקודים  ישנם שיעורים קבוצתיים ושיעורי ריקוד פרטיים, נשפי ריקוד מרהיבים, ערבי גאלה, ואירוח תחרויות ריקוד מקצועיות.

בבית הספר לריקודים סלוניים תל אביב ישנן תוכניות לימוד מותאמות באופן אישי ללומדים, ואין הכרח להגיע עם בן או בת זוג. ניתן לתאם שיעורים פרטיים, או להגיע לשיעורים שניתנים לקבוצות קטנות עם גדש על יחס אישי לכל המשתתפים. בנוסף ישנן מסיבות תרגול שבהן ניתן להתאמן.

מומלץ להגיע לשיעור הדגמה ללא תשלום כדי להתנסות בשיטת הלימוד הייחודית של בית הספר, להתרשם מהסטודיו ולחוות את חווית הריקודים הסלוניים והלטיניים.

 הבא
הקודם

ריקוד חתן כלה – הריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי בערב החתונה - הוא חוויה רומנטית בלתי נשכחת. גם אם לא רקדתם מעולם, בעזרת ההדרכה של מדריכי הריקוד של בית הספר לריקודים סלוניים של אלי מזרחי תוכלו להיראות ולהרגיש אלגנטיים ומלאי חן על הרחבה, גם בריקוד המיוחד שלכם, וגם לאורך הערב כולו.

ריקוד חתונה הוא ביטוי של הקשר שלכם כזוג ושל האופי שלכם, ולכן בשיעורי הריקוד אנו תופרים את הריקוד למידותיכם. בין אם אתם רוצים לבטא חושניות ולהט בריקוד רומבה או טנגו, להקרין אנרגטיות ופלפל בסלסה קצבית, או לחוות את הקסם האלגנטי והקלאסי של הוואלס, ריקוד החתונה שלכם יותאם ליכולת שלכם ולרצונות שלכם.

אם לא רקדתם מעולם, נתאים לכם ריקוד סלואו עם צעדים פשוטים וקלים, שכולל מספר תרגילים מרשימים שיגרמו לכם להיראות כמו רקדנים מנוסים. כשתסיימו את ההדרכה תדעו להסתדר על רחבת הריקודים לאורך האירוע המשמח שלכם, מגוון ריקודים וסגנונות. אם יש לכם רקע בסיסי בריקוד, נוכל להתאים לכם ריקוד מדהים שיפתיע וילהיב את קהל האורחים.

מטרת שיעורי הריקוד לחתן וכלה היא להתאים לכם ריקוד מרשים, שמבטא את האהבה והזוגיות שלכם בצורה נאמנה, גורם לכם להרגיש בטוחים בעצמכם ואלגנטיים על הרחבה, והופך את הרגע הראשון שלכם כזוג נשוי לשיא מרגש במיוחד.

מומלץ לתאם שיעור הדגמה וייעוץ ללא תשלום כדי לחוות את הקסם של הריקודים הסלוניים והלטיניים ולהגשים את החלום.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

צרו קשר

אלי מזרחי האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים - תל אביב


השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים