ד"ר ברגר נחמן

מצביעים: 39
לקבלת ידיעון
עיר:גבעתיים כתובת:ויצמן 17 טלפונים:03-5712782 פקס:03-5711888

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.

תגובות

תמונת פרופיל

הוא תותח על........ בתחום

נזקקתי לעקירות מרובות והשתלות בשתי הלסתות במצב של חוסר במסת עצם. בגלל המצב הלא פשוט ועצם היותי פחדנית וחרדתית בכל מה שקשור ברופא שיניים היה לי חשוב להכיר היטב את תחום השתלות השיניים לכן לפני שהתחלתי בכלל לחפש את הרופא שיטפל בי למדתי את כל הספרות המקצועית בתחום עם הדגש על חידושים והמצאות עדכניים בשיטות ההשתלה ובטכנולוגיות שונות הקשורות לתחום. על רקע הידע שצברתי התחלתי לחפש רופא מתאים שיענה לקריטריונים הגבוהים שהצבתי על סמך הידע שצברתי. הגעתי לרופאים רבים במחוז מגוריי בצפון וכשלא נחה דעתי מאף רופא עברתי לחפש במרכז ובירושלים ואפילו עד הדרום הגעתי בקיצור חרשתי את הארץ לאורכה ולרוחבה בחיפושיי אחר רופא שיסבר את דעתי כי אכן יש לו את הנתונים המתאימים לעמוד בקריטריונים הגבוהים שהצבתי. כך נדדתי מעל תשעה חודשים בין רופאי השיניים עברתי דרך מרפאות מפוארות ופחות מפוארות רופאים ידועים יותר וכאלו שידועים פחות(אותם הכרתי מתוך מאמרים שפרסמו באתרי רופאי שיניים ומתוך פורומים פנימיים של הרופאים) עד שהגעתי למרפאתו הצנועה של דר' נחמן ברגר מגבעתיים שם הופתעתי לגלות כמות כה גדולה של מטופלים בחדר ההמתנה חייבת להודות שלא ראיתי כמות כזאת של מטופלים באף מרפאה אצל אף רופא אחד הולך ואחד בא והתנועה לא פוסקת כמו בתחנת רכבת וכולם בענייני השתלות בטיפולו האישי של דר' נחמן ברגר ויש לו זמן לכולם וכל אחד מקבל אצלו יחס אישי בכיף ובחיוך שזה לא יאמן כשתהיתי איך הוא מסוגל לקבל קהל מבוקר עד ערב ללא הפסקה לטיפולים מורכבים יום אחר יום ועוד להשאר רענן ונינוח גם בסוף היום זה בלתי נתפש פשוט על אנושי אז הוא הסביר לי שפשוט הוא כל כך אוהב את מה שהוא עושה שהוא נהנה מכל רגע של פעילות ועשיה כשראיתי שהגעתי לרופא עם ים של נסיון המתחכך ביומיום בכמות כה גדולה של השתלות מגוונות ושיקום וגם אוהב את העבודה ברמה של הנאה שהוא מעדיף על פני כל בילוי אחר מבחינתי זה שילוב מנצח! למחרת התקשרתי למרפאתו והודעתי כי אני מעוניינת לעבור אצלו את ניתוח ההשתלות ואני מודה לבורא שהגעתי לידיו של דר' נחמן ברגר היה צפוי ניתוח מורכב והלכה למעשה הניתוח היה יותר מורכב מהצפוי כיוון שבמהלך הניתוח נחשפו נזקים במימדים גדולים יותר מאלו שהשתקפו מצילומי התלת מימד אני חייבת לציין שפחדנית שכמותי עברה את הניתוח המורכב הזה במצב של ערות מלאה ללא טישטוש ובטח שללא הרדמה מלאה בהרדמה מקומית בלבד באווירה נינוחה ורגועה דר' נחמן ברגר ביצע בשתי הלסתות עקירות והשתלות בזריזות בקלילות בהקפדה יתרה על דיוק ובמיומנות מרשימה! הניתוח החל בתשע בבוקר ובארבע אחה"צ כבר הייתי עם שיניים בהעמסה מיידית בשתי הלסתות. עזבתי את המרפאה עם שיניים יפהפיות בלי כאבים ולא מאמינה שעברתי את התהליך הזה ביום אחד (להזכירכם שלא היה מדובר בניתוח ALL ON 4/6 שגרתי אלא בניתוח מורכב). דר' נחמן רב אומן ממש. ממליצה עליו במצפון מלא ללא סייג! אופס', לסיום שכחתי את הענין הכספי - הכי זול מכל הצעות המחיר שקבלתי. מוריה (2011-07-16 09:26:33)

6 מתוך 59 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

טיפול אצל ד"ר נחמן ברגר

אכן רופא מצוין ביצע לי עקירה כירורגית ולא יאומן אחרי יום נעלמו הכאבים של העקירה עופר (2010-09-04 15:30:06)

5 מתוך 34 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

ד"ר ברגר

נותחתי אצל ד"ר נחמן ברגר, מאד נהנתי מהיחס האדיב ומהמיכשור הרפואי הכל בצורה מושלמת! אכפתיות והבנה כלפי המטופל מעל הכל.. ממולץ בחום!! רינת (2010-08-01 20:35:49)

6 מתוך 76 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו