שמרלינג גנרטורים - דיזל גנרטורים

מצביעים: 3
לקבלת ידיעון
עיר:רמלה כתובת:רחוב העבודה 3, אזור התעשייה החדש, רמלה 72100, טלפונים:08-9210080 פקס:08-9210087

בקר באתר העסק

שמרלינג – סינכרו הנדסת אנרגיה בע"מ עוסקת במגוון פתרונות בתחום הגנרטורים, החל מרמת התכנון דרך הייצור וההתקנה ועד לשירות אספקת חלפים.

החברה נוסדה בשנת 1968 ומובילה בתחום התכנון, ייצור, הרכבה, תמיכה ושירות במגוון התחומים הבאים:
• ייצור, שיווק והתקנות דיזל גנרטורים בהספקים KVA-300KVA1.
• שיווק מנועים ומחוללים.
• השכרת גנרטורים ומתקני עומס.
• שירות ותחזוקה לדיזל גנרטורים מכל הסוגים.
• ייצור, תכנון והתקנת לוחות חשמל ובקרה.
• מערכות סינכרון והעברה שקטה.
• מערכות גנרטור-גז וקוגנרציה.
• שיווק בקרים לדיזל גנרטורים.


החברה משווקת דיזל גנרטורים מכל הסוגים: MITSUBISHI , LISTER PETTER , VOLVO, IVECO , DEUTZ, MTU, JOHN-DEERE, DAEWOO ומחוללים מתוצרת: STAMFORD, MECCALTE, LEROY-SOMER, MARKON. ניתן לספק את כל היחידות בחופות או במחולות מושתקות לרמת רעש הנדרשת ע"י הלקוח (75DB – DB60) או מותקנות על גרור המותאם לגודל ולמשקל הגנרטור.

מחלקת הנדסה התכנון ההנדסי הקפדני והמקצועי עומד בראש סדר העדיפויות של החברה, עובדה הבאה לידי ביטוי במחלקת ההנדסה הגדולה ביותר הקיימת בחברת גנרטורים כלשהי בישראל. המחלקה מונה 7 מהנדסים ועוסקת בתכנון ברמה מקצועית גבוהה ביותר של: תוכניות העמדה אלקטרו-מכניות של גנרטורים ומתקנים (משטחי בטון, מכלי דלק וכבלים), ייצור גנרטורים על פי מפרטים מיוחדים, תכנון לוחות חשמל, בקרה וסינכרון בין גנרטורים ו/או בין גנרטורים לרשת החשמל.

כמו כן תומכת מחלקת ההנדסה במערך השירות וההתקנות של החברה ומסייעת במתן פתרונות הנדסיים למשרדי תכנון ובייעוץ ללקוחות המעונינים לרכוש גנרטורים. מערך ההנדסה אחראי על מערכת הבטחת האיכות (9000ISO) הכולל בדיקת גנרטורים ולוחות חשמל במהלך ובסיום ייצורם וטרם אספקתם ללקוח.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו