אגרוטופ בע"מ חברה לבניה מתועשת לתעשיה ולחקלאות

עיר: מושב תימורים כתובת: מושב תימורים טלפונים: 08-8611600

חיפוש לפי אזור

בנייה תעשייתית
פרטים נוספים

מספר מצביעים: 2
פקס:08-8611601

אגרוטופ בע"מ הינה חברה לבניה מתועשת לתעשייה ולחקלאות. החברה נוסדה ב 1989 כחברת בת של הפח תעשיות מתכת בע"מ הקיימת למעלה מחמישים שנה. אגרוטופ בע"מ רשומה בפנקס הקבלנים בישראל ומספרה 12423. כחברה קבלנית, התמחותנו היא בהקמת פרויקטים לתעשיה, מסחר, אחסנה, קרור ופרויקטים חקלאיים.

בחברה פועלות שתי חטיבות בניה בלתי תלויות , האחת מתמקדת במגזר החקלאי והאחרת עוסקת בהקמת מבני התעשיה לסוגיהם השונים. במסגרת הפעילות במגזר החקלאי המקומי, בונה אגרוטופ בע"מ בעיקר חוות ומבני לול, בהיקף של עשרות אלפי מטר רבוע מדי שנה והיא החברה המובילה ובעלת הנסיון , הידע והמוניטין הרב ביותר בתחום זה בישראל. במגזר התעשייתי, חברתנו ערוכה להקמת פרויקטים בשיטת "תכנון- ביצוע", כמו גם ביצוע בלבד של פרויקטים המתוכננים על ידי אחרים. אגרוטופ בע"מ מבצעת פרויקטים עבור גורמים עסקיים מרכזיים במדינת ישראל, כמו גם עבור יזמים ולקוחות פרטיים, וידועה כחברה איכותית ואמינה.

על סמך נסיונה העשיר בענף הלול בישראל, מוכרת אגרוטופ בע"מ בעולם כולו, ומייצאת מבני לול למדינות רבות. במסגרת פעילותה זו, לעיתים תוך שיתוף פעולה עם ספקי ציוד מהמובילים בעולם, הקימה אגרוטופ בע"מ חוות רבייה, פיטום והטלה בהיקף של עשרות אלפי מ"ר. בכל תחומי פעילותה, נושאת אגרוטופ את דגלי האיכות והאמינות, ומעמידה את הלקוח וצרכיו בראש מעייניה.

בקר באתר העסק

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

שליחת תגובה מהווה הסכמה לתנאים הבאים: אין לפרסם באתר תגובות הכוללות תכנים מהאופי הבא – גזענות, איומים, הסתה, לשון הרע, הפרת פרטיות, תוכן מיני בוטה, פגיעה ברגשות הציבור, תוכן פרסומי, הפרת זכויות קניין רוחני. תוכן התגובה הינו באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. האתר יאשר תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.