אגרוטופ בע"מ חברה לבניה מתועשת לתעשיה ולחקלאות

מצביעים: 2
לקבלת ידיעון
עיר:מושב תימורים כתובת:מושב תימורים טלפונים:08-8611600 פקס:08-8611601

בקר באתר העסק

אגרוטופ בע"מ הינה חברה לבניה מתועשת לתעשייה ולחקלאות. החברה נוסדה ב 1989 כחברת בת של הפח תעשיות מתכת בע"מ הקיימת למעלה מחמישים שנה. אגרוטופ בע"מ רשומה בפנקס הקבלנים בישראל ומספרה 12423. כחברה קבלנית, התמחותנו היא בהקמת פרויקטים לתעשיה, מסחר, אחסנה, קרור ופרויקטים חקלאיים.

בחברה פועלות שתי חטיבות בניה בלתי תלויות , האחת מתמקדת במגזר החקלאי והאחרת עוסקת בהקמת מבני התעשיה לסוגיהם השונים. במסגרת הפעילות במגזר החקלאי המקומי, בונה אגרוטופ בע"מ בעיקר חוות ומבני לול, בהיקף של עשרות אלפי מטר רבוע מדי שנה והיא החברה המובילה ובעלת הנסיון , הידע והמוניטין הרב ביותר בתחום זה בישראל. במגזר התעשייתי, חברתנו ערוכה להקמת פרויקטים בשיטת "תכנון- ביצוע", כמו גם ביצוע בלבד של פרויקטים המתוכננים על ידי אחרים. אגרוטופ בע"מ מבצעת פרויקטים עבור גורמים עסקיים מרכזיים במדינת ישראל, כמו גם עבור יזמים ולקוחות פרטיים, וידועה כחברה איכותית ואמינה.

על סמך נסיונה העשיר בענף הלול בישראל, מוכרת אגרוטופ בע"מ בעולם כולו, ומייצאת מבני לול למדינות רבות. במסגרת פעילותה זו, לעיתים תוך שיתוף פעולה עם ספקי ציוד מהמובילים בעולם, הקימה אגרוטופ בע"מ חוות רבייה, פיטום והטלה בהיקף של עשרות אלפי מ"ר. בכל תחומי פעילותה, נושאת אגרוטופ את דגלי האיכות והאמינות, ומעמידה את הלקוח וצרכיו בראש מעייניה.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו