אופקים נסיעות

מצביעים: 3
לקבלת ידיעון
עיר:תל אביב כתובת:דרך מנחם בגין 82 טלפונים:03-7610610

בקר באתר העסק

חברת אופקים נסיעות ותיירות (1979) בע"מ, מקבוצת אופקים, היא חברה פרטית, המעניקה ללקוחותיה שירותי טיסה וסידורי קרקע בישראל וברחבי העולם. לקוחות החברה נמנים הן על המגזר העסקי והן על המגזר הפרטי.

החברה מספקת את כל מגוון השירותים לנוסע הפרטי: חבילות נופש בארץ ובחול, טיסות סדירות וטיסות שכר, טיולים מאורגנים, בתי מלון, השכרת רכב, טיפול בויזות, הנפקה וחידוש דרכונים, ביטוחים והכל תוך ליווי וייעוץ מקצועי צמוד.

אופקים נסיעות ותיירות, אחת מהמובילות בשוק התיירות בישראל, החלה את דרכה לפני 30 שנה בסניפה הראשון ברמלה. כיום פרוסים סניפי החברה ברחבי הארץ - חיפה, נצרת, חדרה, נתניה, כפר - סבא, ראש - העין, תל - אביב, בת - ים, ירושלים, רמלה, רחובות, אשדוד ובאר - שבע. כל סניפי החברה מחזיקים ברישיון י.א.ט.א (I.A.T.A), וכולם מעסיקים סוכני נסיעות מורשים ומקצועיים.

אופקים נסיעות ותיירות מגישה מגוון אפשרויות טיול ונופש לאלה המשתוקקים לצאת מהשגרה. גם אתם מוזמנים להתלוות אלינו למסעות מרגשים אל מחוזות אחרים, רחוקים או קרובים ברחבי הגלובוס.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.
תחומי התמחות
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו