אולסייל - Olsale

עיר: הרצליה כתובת: נתיבות 3, מחלף הסירה, הרצליה 30164 טלפונים: 09-9720000

חיפוש לפי אזור

מסחר - קניות באינטרנט
פרטים נוספים

מספר מצביעים: 7

אתר אולסייל הינו אתר מכירות ומסחר אלקטרוני המתמחה בבמכירות פומביות. האתר הוא מהוותיקים בישראל ונחשב למוביל מיום היווסדו לאתר מאות אלפי לקוחות שרכשו ממנו במהלך השנים ותוכלו למצוא בו מגוון של כמעט כל המוצרים המשווקים בישראל.

את האתר אול סייל מתפעל צוות גדול ואיכותי המחוייב למשימה להציג למכירה וללתת שירות ללקוחות ולספק את המוצרים של טובי היצרנים בעולם.

צוות אולסייל עורך סקרי שוק בצורות שונות על מנת לזהות את המוצרים הטובים והנידרשים ע"י הציבור ודואג להיות תחרותי במחיר כנגד חברות אחרות.

האתר מפותח, מתוחזק ומנוהל על-ידי חברת אולסייל.קום בע"מ אשר עוסקת בפיתוח שיטות מסחר אלקטרוני הייחודיות לה.ומנהלת אתרים נוספים המבוססים על שיטות מסחר אלו.

בקר באתר העסק

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

שליחת תגובה מהווה הסכמה לתנאים הבאים: אין לפרסם באתר תגובות הכוללות תכנים מהאופי הבא – גזענות, איומים, הסתה, לשון הרע, הפרת פרטיות, תוכן מיני בוטה, פגיעה ברגשות הציבור, תוכן פרסומי, הפרת זכויות קניין רוחני. תוכן התגובה הינו באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. האתר יאשר תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

יזמקו מדפסות

כתבות: אפעל 5 אזור: פתח תקוה

פתרונות הדפסה וצילום למשרד ולעסק. מגוון מדפסות, מדפסות לייזר, מדפסות משולבות, מדפסות לייזר צבעוניות, מכונות צילום ועוד.

פרחי דליה - חנות פרחים בירושלים

כתבות: המלך ג'ורג' 27 אזור: ירושלים

חנות פרחים מקצועית, אם איכות וטריות פרחים מהשורה הראשונה, במחירים השווים לכל כיס. שירות מדהים ואדיב.

קאובוי מוצרי פרסום

אזור: תל אביב

אנו מייבאים ומשווקים מגוון נרחב של מוצרים לקידום מכירות אשר מיועדים לחלוקה ללקוחות עסקיים כל המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית אשר נעשית בקרב אנש...

גבאי ריהוט משרדי

כתבות: תמנע 3 אזור: חולון

מפעל לייצור ושיווק רהיטי משרד בגוון רחב למשרדים, מוסדות ולפרטיים

Light in the Box קניות זולות אונליין

Light in a box היא חנות אינטרנטית אשר מוכרת ישירות מהיצרן הסיני ללקוח במחירים זולים ועם משלוח חינם לישראל ושאר העולם. החנות מציעה מגוון עצום של מוצרים...