סופר סושי דיזנגוף 79

עיר: תל אביב כתובת: דיזנגוף 79 טלפונים: 1700-500-180חיפוש לפי אזור

מסעדות סיניות - אסייתיות מרכז
פרטים נוספים
מספר מצביעים: 7
שעות פעילות: א'-ה':11:30-24:00

Error: Can't load included file '/home/efindco/public_html/admin/templates/rest/FlashTags_detailed_include.html': No such file or directory

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

שליחת תגובה מהווה הסכמה לתנאים הבאים: אין לפרסם באתר תגובות הכוללות תכנים מהאופי הבא – גזענות, איומים, הסתה, לשון הרע, הפרת פרטיות, תוכן מיני בוטה, פגיעה ברגשות הציבור, תוכן פרסומי, הפרת זכויות קניין רוחני. תוכן התגובה הינו באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. האתר יאשר תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

תגובות

תמונת פרופיל

שירות נוראי. עשיתי הזמנה הביתה והבחורה שענתה לי דיברה בלי סבלנות ובסוף צעקה שיש שליח אחד והם עמוסים בשליחויות. ההזמנה נעשתה 20 דקות אחרי פתיחת המסעדה. הזמנתי מגש לאירוח לפגישה חשובה עם כמה אנשים ומה שקיבלתי היה רחוק מאוד ממה שכתוב. כשציינתי לשליח את הדבר והוא הצדיק אותי, תשובתו היתה שלא נזמין משם יותר ושנזמין רק מאבן גבירול. זאת לא הפעם הראשונה שאני נתקל בבעיות בהזמנה מהם הביתה. שירות מאוד גרוע!! זאת פעם ראשונה שאני כותב תגובה על משהו אבל הפעם.. פשוט תזהרו!!! ממש מוריד את הכיף של להזמין אוכל הביתה תומר (2013-02-02 06:12:53)

0 מתוך 14 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

אני מזועזעת! אני ובן זוגי ביקרנו בסניף דיזנגוף בתאריך 20.02.12 זו לא הפעם הראשונה שאני מבקרת במסעדה, אני חוזרת אליהם שוב ושוב, בשונה מהרגיל, הפעם עברתי במסעדה חוויה הכי נוראית שיכולה להיות ללקוח. ההמתנה למנות הייתה ארוכה מהרגיל, לפחות 40 דקות. באותו זמן: 1- שני המלצרים לא הפסיקו לאכול מול הפרצוף שלי, עם הידיים. הם אכלו סושי. מרחו עליו רוטב, והכניסו לפה. המלצרית אפילו ניגשה ללקוח על הבאר והגישה לו מים, כשבידה השניה היה חצי סושי שנשאר לה מהביס הקודם. היא הגישה את המים ואז דחפה את חצי שנשאר לפה. 2- מאחורי הבר עבדו 2 בחורים אסיאתיים שאחד מהם גם אכל סושי, עם הידיים ,תוך כדי זה שהוא מגלגל רולים ללקוחות. הוא ממש לא שטף ידיים. גועל! 3- ראיתי את המלצר, מוציא אדממה ללקוח, לפני שהוא הביא אותו לשולחן, הוא שם אותו ליד הקופה. אכל ממנו לפחות חתיכה ואז הביא ללקוח שהיה על הבאר. 4-כמו כן, תוך כדי פינוי של אחד השולחנות בחוץ, חזרו כמה סושים שלא נאכלו על ידי הלקוח. המלצר תפס אחד והכניס אותו לפה. דבר כזה לא ראיתי בחיים!!! 5- כשהגיע לי הסושי, אחרי 40 דקות, בתוך הג'ינג'ר היתה חתיכה של דג מבושל עם פרורי פנגו רטובים שנמסו להם בתוך הנוזל של הג'ינג'ר. איככככס. לא עשיתי עניין גדול. קראתי למלצרית, ביקשתי להחליף את המנה. אחרי שניה של התיעצות שלה עם האחראי, ניגשה אלי המלצרית ואמרה שאם אני רוצה אני יכולה לחכות למנה חדשה כי אי אפשר להחליף ברגע זה (יש להם הרבה לקוחות) או לקחת את המנה שניתנה לי מלחתחילה. לצערי, לא רציתי לעכב ולבאס את בן זוגי, השארתי את המנה ולא הלכתי להתלונן באותו הרגע. למחורת השארתי להם תלונה בפייסבוק, עד עכשיו לא קיבלתי שום תשובה!!! לילי (2012-02-27 09:57:19)

0 מתוך 27 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?

הסושיה פתח תקוה

כתבות: רום 8 אזור: פתח תקוה

הסושיה רחובות

כתבות: הרצל 220 אזור: רחובות

ריבר-נודלס-בר

כתבות: שדרות יצחק רבין 7 אזור: ראשון לציון

סניף חדש לרשת ריבר-נודלס, במכללה למינהל ראשל"צ

ריבר

כתבות: הרצל 5 אזור: תל אביב

מסעדה אסיאתית

מסעדת הקומה ה- 11

כתבות: מגדלי עזריאלי,מגדל מרובע, מלון קראון פלאזה סיטי סנטר אזור: תל אביב

מסעדת הקומה האחת עשרה נמצאת במלון קראון פלזה סיטי סנטר בקניון עזריאלי, בניהולו של השף אייל רוזנברג והא מסעדה כשרה.

מסעדת סאטורי תל אביב

כתבות: הברזל 34,רמת החייל אזור: תל אביב

סאטורי היא מסעדה אסייתית המביאה תפריט עשיר טעמים המופק מחומרי גלם טריים. במסעדה תמצאו לצד מנות תאילנדיות מגוון מנות של התאילנדי מנות כמו- אגרול תאילנ...