אנדין דיזיין - עיצוב אתרים

054-8079866

מספר מצביעים: 9
מקום:תל אביב
איש קשר:ran
טלפונים:054-8079866

סטודיו לעיצוב אנדין דיזיין מתמחה באינטרנט ומדיה ומספק פתרונות מלאים בתחום העיצוב והמיתוג.
לצוות הסטודיו ניסיון מקצועי רב בעיצוב אתרי אינטרנט וקריאייטיב לקמפיינים אינטרנטיים.

השירותים שלנו כוללים:
- עיצוב אתר אינטרנט
- עיצוב לוגו
- עיצוב באנרים ומיילרים פרסומיים
- הפקת סרטוני פלאש ואנימציה

בין לקוחותינו נמנים חברות סטארט-אפ בולטות ואתרים מצליחים כגון 5min.com, conduit.com, 888, reader, efind ואתרים רבים נוספים.
המומחיות של סטודיו אנדין דיזיין מבטיחה עיצוב אפקטיבי לפרויקט שלכם, כלומר עיצוב בו מכלול האלמנטים תורמים בצורה המיטבית ביותר ליצירת אתר שיחס ההמרה בו גבוה. תהליך העבודה מתבצע בצמוד ללקוח, עם דגש רב על הבנת וניתוח צרכיו, ותוך הקפדה על עיצוב חדשני וייחודי ואסתטיקה מרהיבה.

בסטודיו ניתן לקבל פתרונות עיצוביים לתחומי הדפוס, כולל עיצוב לתערוכות ומיתוג. הסטודיו מציע פתרון מלא וסיוע בהקמת המיזם/האתר שלכם על מנת להפוך אותו לייחודי.

הבא
הקודםלסטודיו אנדין דיזיין ניסיון רב בעיצוב ממשק המשתמש (gui) עבור אתרי אינטרנט ואפליקציות, כגון אפליקציות פייסבוק, תוכנות, נגני מדיה ועוד. עיצוב נכון של ממשק המשתמש הוא אחד האפיונים המכריעים בהצלחתו של המיזם שלכם, מכיוון שיש לו השפעה עצומה על התנהגות המשתמשים באתר, המשכיות השהייה של הגולש באתר, נכונות לשימוש חוזר, ולכן ה-gui הוא כלי מכירתי מהמעלה הראשונה.

המומחיות המקצועית של אנדין דיזיין היא ליצור ממשקים אינטואיטיביים, אסתטיים ושיווקיים; מומחיות שנרכשה בפיתוח עיצובי של ממשקים מגוונים לצרכים שונים החל מחנויות סחר, נגני וידאו ועד לממשקי עיצוב של משחקים ומערכות ניהול עבור אתרים פיננסים.סטודיו אנדין דיזיין מציע שירותי עיצוב לוגו, הכולל הכנה לדפוס של נייר מכתבים ועיצוב כרטיסי ביקור. צוות הסטודיו יעצב עבורכם לוגו ייחודי, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת מורכבות הצבע וההתאמה לקונספט הכללי של בית העסק. הלוגו הוא אמצעי ההיכר שלכם, ולכן המורכבות הגדולה בפיתוח לוגו נובעת מהצורך להפוך אותו לפשוט וזכיר.

כדי ליצור לוגו מוצלח יש להקפיד שהוא יכיל את עיקר הרעיון של בית העסק שלכם, באופן המינימלי ביותר, תוך המנעות ממורכבות ואלמנטים מיותרים. גם עסק קטן צריך לוגו מכיוון שבאמצעותו לקוחות שומרים זיכרון ויזואלי של בית העסק שלכם, אלמנט שמשפיע רבות על היותם לקוחות חוזרים.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

תגובות

תמונת פרופיל

שלום לכם חברה ניסיתי להכנס לאתר שלכם אך נדרשתי משום מה לסיסמא אז עזבתי. סתם רציתי להחמיא לכם.יופי של עיצוב.ממש יופי של עיצוב.מקווה שגם בדפים הפנימיים יהיו שינויים בבאנר העליון:) שרה שרה (2012-01-07 13:37:10)

0 מתוך 49 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?

צרו קשר

אנדין דיזיין - עיצוב אתרים


השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים