בנק לאומי חדרה

מצביעים: 112
לקבלת ידיעון
עיר:חדרה כתובת:הרברט סמואל 58, מיקוד 38362 פקס:04-6340689

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.

תגובות

תמונת פרופיל

נור בעיות איתו כנראה שיש לא הוא בעיותיאל זה האיש הכי נוח בעולם ולמי שיש רזניק אייל (2013-01-16 10:39:52)

0 מתוך 22 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

נוריאל

בדרך כלל אני מבצע כמעט הכל באינטרנט. בפעמים שהייתי בסניף הייתי עד שנוריאל היה קשוב לכל מי שניכנס לחדרו. כולם יצאו מחדרו מרוצים. בני (2011-10-13 19:35:51)

0 מתוך 47 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

יחס משפיל

לא פעם ניגשתי למנהל נוריאל עם ניירת מוכחת ושאלות מדוייקות ובתמורה זכיתי ללעג והתייחסות כאילו אני ילד קטן חסר תובנות רוצה לציין בוסף שנוריאל בחר לפעול נגדי באופן שלא עולה בקנה אחד עם המושג אתיקה מקצועית והשיקולים שלו נגדי היו מעורבים באגו עצמי ורצון לסלף את העובדות ולגרום לי תחושת מרמור עזה וקשה שעלתה ועדיין עולה לי המון כספיפ שלא בצדק בנוסף אני רוצה לציין שלמרות שהיו אי סדרים מצידי גיליתי שהיו הרבה יותר אי סדרים ושקרים ופעולות ספק חוקיות מטעם נוריאל אשמח להגיש תביעה לבנק ישראל בכדי שיבדוק את העניין עד תום מקווה שאני יחיד במקרה הנוכחי שזכה ליחס מחפיר ומשפיל תגובה זו הוגשה מטעמי רק בכדי שיחס שכזה לא ימשיך לזלוג הלאה על חשבון לקוחות נוספים בסניף שלכם בעיר חדרה רוצה להאמין ומקווה שהצדק אכן יעשה והעיוות יתוקן במהרה כמו כן ביקשתי פעמיים שיחה עם מנהל הבנק ומעולם לא זכיתי לשום תגובה ותשובה שלילית או חיובית אין צורך לציין שלא זכיתי לשיחה עם מנהל הבנק בכדי ליידע אותו על ההתנהלות הקלוקלת של המנהל נוריאל ,אגב מציע לנוריאל בנוסף להתנהל ולהתנהג כיאה לגילו ולמעמדו ויפה שעה אחת קודם ****************** (2011-10-04 15:04:55)

5 מתוך 37 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
תמונת פרופיל

יחס ללקוח

אין יחס.אני מתקשרת לעיתים מאוד רחוקות,ומנהלת מחלקת פרמיום מזרזת אותי ומבקשת להפסיק השיחה,לא נותנת מידע נכון ומבטיחה לחזור ולא חוזרת בקשר לעניין חשוב שיש בו הפסד כסף. אני שוקלת לעזוב את בנק לאומי בחדרה. אנה (2011-02-04 08:32:11)

36 מתוך 62 אנשים חשבו שהביקורת הזו עזרה להם. האם חוות דעת זו עזרה לך?
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו