שעון לפסיכומטרי, סטופר לפסיכומטרי

פורסם על ידי בתאריך 15/03/2012
תקציר - שעון לפסיכומטרי שירווחי לך עוד זמן.


 • פתיחת חשבון
 • הוספת מאמר חינם
 • הוראות עריכה
 • למה כדאי לפרסם מאמרים


  מספר צפיות: 33111

  שעון פסיכומטרי שמרוויח לך עוד זמן

  בחינת הפסיכומטרי בישראל (המקבילה ל SAT  של ארה"ב) היא הבחינה החשובה ביותר המהווה תנאי קבלה לאוניברסיטאות ולמכללות שונות בארץ. תוצאות המבחן מחושבות בנוסף עם גיליון ציוני הבגרויות ומהווים גורם בעל משקל רב בסיכויים להתקבל לתוכנית הלימודים הרצויה.

  מבחני הפסיכומטרי מורכבים מ 8 חלקים, ומשך כל חלק 25 דקות. המעבר בין החלקים הוא ללא הפסקה, כאשר השעון ממשיך לרוץ באופן רציף.

  חבל על הזמן

  במצב של לחץ, כל עיסוק חיצוני עלול להפריע להצלחתו של הנבחן ולכן איפוס השעון באופן ידני – פעולה החוזרת על עצמה 7 פעמים במהלך המבחן, יכול לגרום להסחת דעת, לחץ מיותר וכמובן בזבוז של זמן יקר.

  שעון הפסיכומטרי "פסיכו-קלוק" מיוצר במיוחד כשעון עצר (סטופר) עבור מבחני פסיכומטרי. בכל 25 דקות – משך פרק שלם במבחן, הוא מאפס את עצמו באופן אוטומטי.

  הצלחה במבחן הפסיכומטרי לעיתים תכופות תלויה בתכנון הזמן בצורה הטובה ביותר. לא פעם בסימולציות ובתרגולים הנבחנים מגלים כי "נגמר להם הזמן" וכי לא הספיקו לענות ואף לקרוא חלק מהשאלות. כדי להימנע ממצבים כאלו יש להיות עם יד על הדופק לאורך כל משך המבחן. את השעון לפסיכומטרי "פסיכו-קלוק"  פיתחו במיוחד בשביל לתת מענה לצורך זה.

  סטופר חכם לפסיכומטרי

  ראשית, ניתן להניח את הסטופר בקלות על השולחן באמצעות רגלית. מצב זה מאפשר להביט מבט חטוף ללא ביצוע תנועות מיותרות וללא הפסקת הכתיבה. כך אפשר לראות במדויק את כמות הזמן הנותרה ולתכנן ביעילות את המשך המבחן.

  שנית, ישנו בתוך הסטופר מנגנון הבהוב המסמן רגעי זמן קריטיים שיש לייחס אליהם תשומת לב מיוחדת: 5 דקות לפני סיום כל פרק, ובמשך כל הדקה האחרונה. פעולה זו משמשת עזר נוסף לתכנן את הזמן באמצעות שעון הפסיכומטרי.

  עוד כלי עזר שקיים בתוך הסטופר הוא היכולת לספור מ - 0 עד 25 דקות, או להיפך – דווקא להתחיל מ - 25 כאשר הספירה היא לאחור עד 0. בשביל לדעת מהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לתכנן את הזמן, מומלץ לבדוק במהלך הסימולציות כיצד נוח לכם יותר לשלוט בכמות הדקות שחלפו ולנסות בכל פעם את אחד מהמצבים המפורטים. לאחר שניסיתם את 2 המצבים השונים תוכלו לבחור את המצב הנוח ביותר עבורכם.

  להשקיע את כל המאמצים

  לבחינת הפסיכומטרי ניתן להירשם ולשלם סכום לא מבוטל של כסף עבור ביצועה. במידה ויש צורך לעשות את המבחן שוב, הנבחנים אינם יכולים להירשם למועד הקרוב ביותר, ונאלצים לחכות זמן רב – אשר פוגע בזיכרון החומר שכבר נלמד. המועד הנוסף גם מחייב תשלום נוסף עבור הבחינה ופנוי מחדש של שעות לימוד אשר יכולים לבוא על חשבון עבודה או פנאי.

  בגלל קושי זה מומלץ להשקיע את כל המאמצים על מנת לקבל את הציון הגבוה ביותר. את שעון הפסיכומטרי "פסיכו-קלוק" ניתן לרכוש במחיר זול להרוויח עוד זמן יקר.

  בהצלחה במבחן!

  הבא
  הקודם

  אודות הכותב:
  לא צוין

  טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות קבלה מעשית

  נכתב על ידי - כפיר פוריאן כפיר פוריאן - 2013-11-09

  ישנם שלל דרכים אלטרנטבים לטיפול בבעיות קשב וריכוז ADHD , האם ישנה דרך אשר מטפלת בשורש הבעיה ולא בסימ...

  אגרוף הצללים: Shadow boxing”" – האמנות והמטרה מאחרי טקס החימום

  נכתב על ידי - רן ברכה - 2013-06-26

  שדו-בוקס הינה שיטת אימון אישית בה המתאגרף מתאמן על תנעות הגוף לבד מול קיר או מראה מתוך הבנה שככל שמת...

  אבחון הפרעת קשב אצל מבוגרים

  נכתב על ידי - מוטי כהן - 2012-12-14

  הפרעת קשב (ADHD), הינה הפרעה שהשלכותיה אפשריות גם בקרב מבוגרים - בתחום החברתי, התעסוקתי, היומיומי וה...

  מישהו לא מרוכז כאן?

  נכתב על ידי - מכון נוף - 2012-05-22

  האם להפריע לילדים אשר מרוכזים בעיסוקים שלהם? כיצד לעשות זאת מבלי לפגוע בכישורים הקשביים שלהם?

  אבחון פסיכולוגי

  נכתב על ידי - מכון נוף - 2012-05-22

  על השאלה שלא נשאלה באבחון פסיכולוגי

  מאמרים נוספים של הכותב/ת

  שעון לפסיכומטרי, סטופר לפסיכומטרי

  נכתב על ידי - שעון לפסיכומטרי פסיכו - קלוק - 2012-03-15

  שעון לפסיכומטרי שירווחי לך עוד זמן.

  הוסיפו תגובה

  שם: איימל:

  בבקשה מלאו את הפרטים החסרים