אנימאל פק Animal Pak

פורסם על ידי בתאריך 18/04/2012
תקציר - אנימאל פק ANIMAL PAK משנת 1983, אנימאל פק ANIMAL PAKכבר עוזר מפתחי גוף תחרותיים להפיק את המרב של שגרת אימונים מוזרים ...


 • פתיחת חשבון
 • הוספת מאמר חינם
 • הוראות עריכה
 • למה כדאי לפרסם מאמרים
  מספר מצביעים: 4


  מספר צפיות: 33410

  אנימאל פק ANIMAL PAK

  משנת 1983, אנימאל פק    ANIMAL PAKכבר עוזר מפתחי גוף תחרותיים להפיק את המרב של שגרת אימונים מוזרים שלהם על ידי מתן כל התזונה שהם זקוקים לו, ועוד כמה שהם לא ידעו שהם צריכים. במשך 27 שנים רצופות, אנשים כמוך עשו אנימאל פק ANIMAL PAK   # 1 אימון מכירת "חבילת" בעולם. למעשה, מפתחי גוף תחרותיים יותר קיצצו את שיניהם על פאק בעלי חיים מאשר כל תוסף מזון, פיתוח גוף אחר בהיסטוריה. למה? פשוט. אנימאל פק ANIMAL PAKעושה את העבודה. * זה עובד. * בפעם הראשונה. * בכל פעם. * אנימאל פק ANIMAL PAK   עמד במבחן הזמן.

   

  על כל התחכום שלה, עיצבה את גוף האדם כמכונה האימונים האולטימטיבי. מאז שחר האנושות, הגוף שלנו השתנו מעט מאוד. וכאשר מדובר על גידול השרירים שלנו באופן חריג, אנחנו עדיין צריכים את השילוב הנכון ואת מגה מנות של חומצות אמינו, פחמימות, ויטמינים חיוניים, מינרלים ונוגדי חמצון. רק אנימאל פק    ANIMAL PAKיש כל מה שאתה צריך.

   

  אוקיי, אז אתה חושב רב הרגיל שלך הולך לחתוך אותו? בחייך, ג'ק. אתה רוצה גודל עצום וכוח מגה ורק אנימאל פק ANIMAL PAK   יכול לעזור לספק תוצאות. * אנימאל פק    ANIMAL PAKמתחיל מגה מינונים של ויטמינים ומינרלים הדרושים. כן, ויטמינים ומינרלים. ויטמינים (אורגני) ומינרלים (אורגנית) הם סוכני זרזים. הם יכולים להפעיל את היתרונות ergogenic  / אנבוליים משמעותיים ותפקוד כמו ניצוץ המתחבר להפעלת כל התגובות הכימיות הדרושות אשר עושים אימונים ובניית שריר אפשרי.

   

  אם אתם אימון או דיאטה קשה בתחרות, הדבר הראשון שעשוי לקרות כאשר אתה לא לוקח את פאק בעלי חיים היא כי הפערים התזונתיים מתחילים להיווצר. * למה זה איכפת לך? כי לאורך זמן, ליקויים אלה ממשיכים לגדול. בסופו של דבר, הגוף שלך יפסיק לתפקד ברמה האופטימלית שלו. במילים אחרות, אתה מכה את הקיר, הפיתוח מגיע הרמה. למעשה, גם אם רק אחד המזין העיקרי חסר בתזונה, הגוף שלך יכול לסגור את הכונן אנבוליים צריך לבנות את השרירים, כך שניתן לתמוך בתהליכים מטבוליים קריטיים יותר. כאשר זה קורה, אתה מפסיק לגדול.

   

  עם אנימאל פק  ANIMAL PAK, אתה מקבל הרבה כל מה שאתה צריך. וכמה תוספות מעטות. אנימאל פק ANIMAL PAKכולל אופטימיזציה וביצועים כגון פירידוקסין אלפא ketoglutarate (פאק), קרניטין, lipotropics, L-ארגינין, חומצה אלפא ליפואית, eleuthero, ו * כמו. במארז כל, אתה מקבל ארסנל עצום של למעלה מ 60 מרכיבים מרכזיים אשר שנשא את הסכומים הנכונים בזמן הנכון, בכל פעם. * כל אחד 11 טבליות כלולים כל פאק כבר גיבש במיוחד כדי לספק את הסחורה.

   

  קחו למשל את אנימאל פק  ANIMAL PAK כמו ברזל יצוק מחבת של התוכנית מוסף שלך, השורה הראשונה של הגוף הביטחון. אם להתאמן עם משקולות, אז אנחנו מרגישים שאתם ממש צריכים להתאמן עם פאק בעלי חיים. זכור, בעוד רוב תוספי באו והלכו, יקרות עמדו במבחן הזמן. כאשר אתה מוכן לטובה, להגביר את השם האמין ביותר בתחום התזונה פיתוח גוף רציני: אנימאל פק  ANIMAL PAK.

  הבא
  הקודם

  אודות הכותב:
  ד"ר יעקב עזרא 0528567140.  פיתוח גוף, דיאטה

  הריון בגיל מבוגר - ? עדיין אפשר לתפוס את הרכבת

  נכתב על ידי - שלומי ניסני - 2014-01-08

  בתוך פחות מחודש של תרגול על פי שיטת אביבה, ירד ה-FSH בצורה דרמטית

  פיתוח גוף ושרירים גדולים

  נכתב על ידי - ד"ר יעקב עזרא - 2013-12-25

  למרות כי ישנם אנשים שהשרירים שלהם גדלים ללא ידע או פעילות ותזונה מתאימה... לרוב הם מחוננים מבחינה גנ...

  למה כולן מסביב מצליחות להיכנס להריון ?

  נכתב על ידי - שלומי ניסני - 2013-10-03

  "למה אני?": למה רק אני לא מצליחה? למה כולן מסביב מצליחות להיכנס להריון בשנייה ורק אני מחכה ומחכה?" ל...

  מניעת סוכרת מסוג 2 וסיבוכיה

  נכתב על ידי - ד"ר יעקב עזרא - 2013-08-31

  מניעת סוכרת מסוג 2: נשאלת השאלה: האם אכן ניתן למנוע את מחלת הסוכרת? התשובה הינה כן, בחלקים מסויימים ...

  טיפול תזונתי בסוכרת

  נכתב על ידי - ד"ר יעקב עזרא - 2013-08-29

  טיפול תזונתי בסוכרת: מטרות הטיפול תזונתי בטיפול בסוכרת כוללות שליטה על רמת הסוכר בדם ברמות כמעט נורמ...

  מאמרים נוספים של הכותב/ת

  פיתוח גוף ושרירים גדולים

  נכתב על ידי - ד"ר יעקב עזרא - 2013-12-25

  למרות כי ישנם אנשים שהשרירים שלהם גדלים ללא ידע או פעילות ותזונה מתאימה... לרוב הם מחוננים מבחינה גנ...

  מניעת סוכרת מסוג 2 וסיבוכיה

  נכתב על ידי - ד"ר יעקב עזרא - 2013-08-31

  מניעת סוכרת מסוג 2: נשאלת השאלה: האם אכן ניתן למנוע את מחלת הסוכרת? התשובה הינה כן, בחלקים מסויימים ...

  הוסיפו תגובה

  שם: איימל:

  בבקשה מלאו את הפרטים החסרים