אום -מקום של יוגה - יוגה במזור

לקבלת ידיעון
עיר:מושב מזור טלפונים:0543034004

בקר באתר העסק

אום -מקום של יוגה" .מציע מגוון שעורי יוגה באווירה כפרית ורגועה :הסטודיו מציע מגוון פעילויות ושעורי יוגה שונים ,אשטנגה, ויניאסה, האתה, יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה, השעורים הם בקבוצות קטנות, באווירה אינטימית וביחס אישי.

הסטודיו פועל משנת 2004 ומנוהל ע"י נינה שדות, שגם לימדה במקומות שונים ברחבי ישראל כמו אלה יוגה בנמל ת"א, סטודיו יוגיני בת"א, אור-היוגה בת"א, במכוני כושר ומועדוני ספורט (גרייט שייפ, וי-לייף, גל העתיד) וגרין-יוגה בהרצליה.

כמו כן עברה הכשרות והשתלמויות שונות: האטה יוגה קלאסית עם צ'אטי סאיקרה, מרכז הפירמידות, אטיטלן גואטמלה. קורס מדריכים ליוגה בשיטת ויני יוגה בוינגייט עם רחל זולברג וליאורה קסטנבאום. אשטנגה יוגה במיסור, הודו, עם שרת (נכדו של פטאבי ג 'ויס), ועם וי גיי בדראמסלה. שנה שנייה של קורס מורים באשטנגה יוגה עם שמעון בן אבי (תרגול הסדרה השנייה). תרגול הסדרה השלישית של אשטנגה יוגה עם שמעון בן אבי במכמורת. אסיסטנטית בקורס מורים לאשטנגה עם שמעון שנה שנייה. קורס מדריכים בכירים ליוגה בשיטת ויני יוגה בוינגייט עם רחל זולברג, ליאורה קסטנבאום, ושחר בן דויד. שנת השתלמות ביוגה נשית עם מירה ארצי פדן. השתלמות שנתית בויג'ננה יוגה עם נוגה ברקאי.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
טיפול רצוי:
מתלבטים לגבי טיפולים?
זקוקים למידע נוסף ממרפאות? רוצים להשוות מחירים? מלאו פרטים וקבלו עד 5 הצעות רלוונטיות.
הטבות לנרשמים עכשיו