עורך דין מסחרי - שי סופר

077-4060213

מספר מצביעים: 3
מקום:הוד השרון
כתובת:ששת הימים 32
איש קשר:ran
טלפונים:077-4060213

בקר באתר העסק

המשרד נוסד ע"י שי סופר אשר במשך שנים צבר מוניטין רב כעורך דין בעל כישורים בתחום המסחרי והעסקי ומעניק כיום ייעוץ וליווי משפטי לחברות ישראליות בפעילותן המקומית והגלובאלית.

למשרד מיומנות בעריכת הסכמים מסחריים בהיקפים גדולים, מו"מ עם ספקים, שותפים, רשויות ומייצגים בארץ ובחו"ל וניסיון רב בטיפול בהקמת מפעלים, סוגיות קניין, ייבוא, אישורי ספק ומכרזים, הסכמים מסחריים ועוד.

פעילות משרדנו כוללת: ליווי עסקאות וסחר בינלאומי, משפט מסחרי על כל גווניו לרבות עריכת חוזים מסחריים על כל סוגיהם, מכרזים, דיני זכיינות, הפצה ועוד.

משרדנו מעניק שירותים לחברות ואנשי עסקים במשק הן בישראל והן מחוצה לה, החל מהשלבים המקדמיים של היזמות העסקית תוך מתן ייעוץ משפטי וליווי שוטף במהלך הפעילות העסקית, לרבות עריכת חוזים מסחריים מגוונים, הסכמי השקעה, זכיינות, הפצה, הסכמים עם ספקים ונותני שירות, שכירות, ניהול מו"מ מסחרי ועוד.

פעילותו הרב-גונית של משרדנו חולשת על קשת רחבה של תחומי מומחיות משפטית ועסקית ומהווה יתרון ללקוחות המשרד הנהנים מייעוץ מקצועי רחב תוך שיתוף פעולה עם אנשי עסקים בארץ ובחו"ל במגוון תחומים.משרדנו משתף פעולה עם משרדי רו"ח, עורכי דין בעלי התמחויות ספציפיות כגון: מיסוי, מקרקעין, דיני ביטוח וכל זאת על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מקיף ומקצועי.

המשרד של שי סופר מתאפיין ביצירתיות משפטית תוך שילוב חשיבה עסקית, זמינות ויחס אישי לכל לקוחותינו. מטרתינו להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ללא פשרות, יחס אישי ומגוייס ופתרונות בזמן אמת !

משרדנו עוסק בתחום המשפט המסחרי והמסחרי הבינלאומי בכל תחומי התעשייה, הכלכלה והמסחר ועל כן יעניק לך ייעוץ וליווי עסקי ומשפטי החל מהשלב הרעיוני, דרך ההקמה בפועל של ההתאגדות וכלה בפעילותו השוטפת של עסקך.

ייחודו של משרד עו"ד שי סופר, הוא העובדה שהפתרונות הניתנים ללקוח הם בראיה רב-תחומית וגלובאלית, תוך הבנה עמוקה של עסקי הלקוחות ומטרותיהם.

אנו מתיחסים למציאות העסקית של התאגיד ומכוונים לפתרונות עסקיים ומסחריים אופטימאליים.
למשרדנו נסיון רב בעריכת הסכמים מסחריים לסוגיהם כגון :
הסכמי סודיות ואי תחרות (NDA) (NCA) הסכמי שיתוף פעולה (MOU) הסכמי ייעוץ
הסכמי השקעה
הסכמי מייסדים
הסכמי שותפות
הסכמי רישוי
הסכמי סוכנות
הסכמי הפצה
הסכמי זכיינות
הסכמי מתוג פרטי (OEM)
הסכמי מניות ואופציות
הסכמי נאמנות
הסכמי סחר
הסכמי יבוא ויצוא
הסכמי עבודה ועוד.


צור קשר עוד היום על מנת לקבל ייעוץ, ליווי ופתרונות עסקיים וחוזיים על פי דרישה והתאמה לסוג העסק.

כל עסק מתחיל ברעיון, "שלב הרעיון" הוא השלב הראשוני שבו למעשה נתקל היזם בשאלות בעלות משמעות משפטית. האם הרעיון דורש הגנה משפטית? האם כדאי לרשום פטנט? האם כדאי לרשום סימן מסחרי? האם כדאי להגן ולרשום את שם העסק? האם ניתן להציג את הרעיון לשותפים/משקיעים/לקוחות פוטנציאליים מבלי שמישהו מהם "יגנוב" את הרעיון? וכיו"ב שאלות.

בשלב ב' יעלו שאלות כגון: האם העסק דורש רשיון? האם המוצר המיובא מחייב הוצאת תו תקן? באלו תנאים כדאי לקנות? איזו התאגדות משפטית מועדפת? חתימה על חוזי שכירות, חוזי העסקת עובדים, חוזי התקשרות עם נותני ספקים, חוזי הפצה, ועוד.

בשלב הפעילות השוטפת יעלו שאלות משפטיות כגון: התקשרויות שונות, תנאי מכר (אשראי או בעסקאות בין לאומיות FOB, CIF, LC : INCOTERMS וכיו"ב ), אחריות, צ'קים חוזרים, חוות דעת בעניינים שונים, מחלוקות מסחריות ועוד.

פתיחת עסק מחייבת עבודת הכנה מדוקדקת אשר תחסוך לעסק ובעליו כסף ומשאבים בהמשך הדרך. לפיכך ראוי להשקיע זמן ולהתיעץ עם מומחים מתחומים שונים על מנת לקבל הבנה מקסימלית של תחום הפעילות והדרך האופטימאלית לצלוח אותו.

בניית העסק בצורה נכונה תוך ראייה עתידית כגון: זכיינות, סוכנות, הפצה כמו גם בחירת סוג התאגדות מועדף מבחינה מיסויית, סוגיות מימון ואשראי, ביטוח וכיו"ב תשפר את סיכויי העסק להצליח.

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

צרו קשר

עורך דין  מסחרי - שי סופר


השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים