זיו כספי נתניה

זיו כספי נתניה
לקבלת ידיעון
עיר:נתניה כתובת:גיבורי ישראל 17

סניף נתניה של רשת זיו כספי ממוקם במרכז יכין סנטר באזור תעשיה פולג, כחלק ממכללת מעוף. הסניף מציע קורס הכנה לפסיכומטרי וכן קורסי הכנה לבגרויות.

הכנה לבגרות בזיו כספי:
 - ייעוץ אישי: יועצי הלימודים של זיו כספי מסייעים לתלמידים למצוא את המסלול המהיר והאפקטיבי ביותר להשלמת תעודת בגרות מלאה או כדי לשפר את תעודת הבגרות ולהתקבל לתואר בו הם מעוניינים.

- קורסי ההכנה לבגרות מבוססים על הרכבת תוכנית לימודים אישית אשר כוללת מעקב אישי אחרי ההתקדמות ושיעורי תגבור בנקודות התורפה של התלמיד.

- בית הספר מציע קורסי הכנה לבגרויות הבאות: לשון (2 יח"ל), ספרות (2 או 5 יח"ל), תנ"ך (2 יח"ל), היסטוריה (2 יח"ל), אזרחות (2 יח"ל), מתמטיקה (3, 4 או 5 יח"ל), אנגלית (4 או 5 יח"ל), גיאוגרפיה (5 יח"ל), מדעי החברה (5 יח"ל), פיזיקה (5 יח"ל).

- תלמידים אשר עמדו בדרישות הנוכחות והמטלות ולא הגיעו לציון 90 בבגרות יקבלו קורס חוזר חינם.

קורס פסיכומטרי בזיו כספי:
קורס הכנה לפסיכומטרי אשר כולל 320 שעות אקדמיות ב-41 מפגשים. הקורס כולל מפגשי לימוד והדרכה, מפגשים אחד על אחד לקבלת פידבק אישי מהמדריך/ה, מפגשי תגבור, מרתון של סימולציות.
הנרשמים לקורס מקבלים ערכת הכנה הכוללת ספרים, חוברות למרתון וסימולציות. כמו כן, התלמידים מקבלים גישה למערכת תרגול ממוחשבת אשר מסייעת לפיתוח אוצר המילים בעברית ובאנגלית.

 

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
השאירו פרטים
שם ומשפחה
עיר
טלפון
מייל
אני רוצה ללמוד
מתלבטים איפה ללמוד?
לקבלת ייעוץ לימודים מקצועי חינם - מלאו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם
הטבות לנרשמים עכשיו