התכנים של מערכת eFind באיפיינד

על הכותב

כתב/ת - מערכת eFind
כתובת אתר - http://www.efind.co.il

על הכתב/ת - מאמרים מאת מערכת eFind.co.il כל הזכויות שמורות. ניתן לצטט עד פסקה בתמורה לקישור לכתבה המקורית.

המאמרים שלי
צריך לזכור: תמ"א 38 קודם כל מגינה עלינו מפני רעידות אדמה
תקנות תמא 38 שינו את הדרך בה אזרחים רבים התייחסו לבניין שלהם. בגלל העלויות הגבוהות של שיפוצים לא מצליחים ברוב המקרים דיירים להגיע אל עמק השווה ולהשיג שיפוץ הולם, ולכן פנו אל תמא 38 על מנת להגשים את הח
אלו הגורמים אותם אתם צריכים להכיר עבור מימוש תמא 38
הנחיות תמ"א 38 הציבו בפני דיירים אפשרויות רבות שבעבר היו סגורות בפניהם. אז מי הגורמים שבשירותיהם כדאי להשתמש על מנת לנצל עד תום את התקנות, ומה כדאי לדעת עליהם?
הקשר ביניכם לבין תקנות תמ"א 38
הרבה אנשים שואלים את עצמם כיצד יוכלו לנצל את תמ"א 38 בצורה הטובה ביותר. על מנת לענות על השאלה הזו, כדאי קודם כל להבין מהיכן הגיעו תקנות תמ"א 38 ומה הן בדיוק אומרות. למעשה, תמא 38 היא הדרך של המדינה לי


הטיפים שלי
איך לטפל במצב טרום סוכרת ?
טרום סוכרת הוא מצב בו כמויות הסוכר בדם הן גבוהות מהנורמאלי, אך לא כה גבוהות שיצדיקו איבחון של סוכרת מצב 2. זה קורה כאשר בלוטת הלבלב אינה מייצרת די אינסולין ואזי הגלוקוזה נשארת במחזור הדם במקום לנוע אל תאי הגוף או כאשר התאים מפתחים חסינות לאינסולין או שניהם גם יחד. בדרך כלל אין סימנים ניכרים למצב של טרום סוכרת. החדשות הטובות הן כי מצב זה עשוי להיות מטופל ומבוקר ואפילו להביא לנסיגה לאחור. למדו כיצד להחזיר את הבריאות לדמכם על ידי נקיטת מספר שינויים בסגנון החיים שלכם.
איך לרפא כאב ראש ולחץ עם מסג' בקרקפת ?
האם מישהו שאתם מכירים ואוהבים סובל/ת מלחצים ומתיחות? האם לא תרצו לעזור לו/לה להפיג חלק מהמתח בעיניים או כאבי הראש, אובדן שיער, דיכאון ועוד. למדו כאן כיצד להעניק עיסוי ראש על ידי הצעדים הפשוטים הבאים.
איך לטפל בגירודים בקרקפת ?
קרקפת מגרדת עלולה להיות סימן למספר דברים. קיימת אפשרות כי הקרקפת יבשה במיוחד או שייתכן והדיאטה שלכם אינה מאוזנת דייה וחסר בה משהו. ייתכן ואתם סובלים מקשקשים. תהיה הסיבה אשר תהיה, הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם להתגבר על הגירוד:


המתכונים שלי
פשטידת פטריות וגבינה

פשטידת בטטה גבינה

מתכון בורקס