התכנים של איריס לוי באיפיינד

על הכותב


כתב/ת - איריס לוי
שם חברה - איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית - מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות והבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL
כתובת אתר - http://www.iris-levy.co.il

על הכתב/ת - תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב, מעל 12 שנים.

עשיתי הסבה מקצועית מתחום הביטחון לקוסמטיקה /דרמטולוגיה, פיתחתי מומחיות וייחודיות לטיפולי אקנה פצעי הבגרות הבהרת הכתמים בטכנולוגיית IPL - קרן אור.
.
מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה פצעי הבגרות.

קרני האור בהם משתמשים בטיפול בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש(אולטרה ויאולט). המכשיר עטור אישורי בטיחות בינלאומיים: מאושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי FDA האירופאי והישראלי.

http://iris-levy.co.il/back-acne/

0558833337
השאלות שלי
שלום רב, בטעות הכנסתי תמונה לא נכונה למאמר שלי, לא ברור לי כיצד אני מוחקת אותה ומעדכנת בתמונה מתאימה,תודה.


המאמרים שלי
חדשני - טיפול באקנה בישבן, פצעים פצעונים, פרונקלים שחורים , שומנים וכתמים בטכנולוגיית IPL - קרן אור.
פצעי האקנה המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...! זה מתפשט ומגרד, כואב לך ומציק, לא אסטטי ולא נעים...ואם היום לא תטפל/לי זה עלול ללוות אותך גם אחרי גיל 40...!
חדשני - טיפול פנים להוצאת שחורים/ניקוי שחורים בפנים בטכנולוגיית IPL - קרן אור.
הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי. ועל כן נהוג ורצוי להוציאם. אנשים רבים מוציאים שחורים בפנים באופן אינסטינקטיבי מתוך שהם לוחצים משני צדדיו של הקומודון עד ליציאתו החוצה כגופיף צהבהב. הבעיה היא שרבים עושים זאת לא נכון ואף גורמים בכך נזק בלתי הפיך לעור הפנים כדוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות וכד'.
רואקוטן והטיפול באקנה, פצעי בגרות בגב, בישבן, בפנים
מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, בני נוער ומבוגרים שנטלו רואקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור...


הטיפים שלי
טיפ שכדאי ליישם בטיפול באקנה - פצעי הבגרות.
אין ספק כי תופעת ה"אקנה" מהווה מיטרד ומקור לסבל פיסי וריגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים. ברוב המקרים, טיפול כללי ומקומי נכון במוקדים הדלקתיים ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה. אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלולים לגרום לסיבוכים ולכיעור ניכר של הפנים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות על הפנים וכד'. כשם שלא ניתן לעצור את ההתבגרות ואת הפרת האיזון ההורמונלי האופינית לתקופת ההתבגרות, כך לא ניתן למנוע את תופעת ה"אקנה". אולם, מודעות לבעיה, טיפול נעון במוקדים המוגלתיים מיד עם הופעת התופעה ובמהלכה, ותזונה נכונה בתקופת השינויים הפיזיולוגיים וההורמונליים עשויים להקל משמעותית את הסבל מהתופעה ולמנוע נזקים קוסמטיים ונפשיים לעתיד.