קורס אנגלית למתחילים בוול סטריט

כולנו גולשים באינטרנט, טסים לחו"ל, לומדים באוניברסיטה ושואפים להתקדם בחיינו המקצועיים. ידיעת אנגלית ברמה בסיסית היא תנאי הכרחי לכל אלה. זה לא פשוט ללמוד שפה חדשה, לכן מי מלמד אותנו ואיך - ישפיעו על רמת השליטה שלנו באנגלית.

Wall Street הנו ביה"ס בינ"ל ללימוד אנגלית בלבד, בעל 35 שנות ניסיון ולמעלה מ- 450 מרכזים ב-27 מדינות. הקורס אנגלית למתחילים מהווה מעיין מכינה ראשונית ומבוא לשפה ויעניק לך את הבסיס המקצועי ביותר ללימוד השפה ולפיתוח השליטה בה.

קורס אנגלית למתחילים ABC


מטרות: היכרות ראשונית עם האותיות, הגייה מדויקת ושימוש בצירופים נכונים לבניית מילים, הקניית מיומנויות של כתיבה וקריאה ולימוד מילים בסיסיות וחיוניות ומשפטים ראשוניים ופירושם במטרה לאפשר לך להשתלב בקלות ובביטחון ברמת הלימוד הראשונה.
קהל יעד: תלמידים המחפשים בסיס איתן בתחום הקריאה והכתיבה להמשך לימודי אנגלית.
משך ומקום הלימודים: 6 שבועות, בכל מרכזי הלימוד של Wall Street ברחבי הארץ.

סוגי הקורסים:
-אנגלית למתחילים בהתאמה אישית: קורס ייחודי המשלב לימודי מולטימדיה, ספרי לימוד ושיעורים פרונטאליים עם מורה, בקבוצות קטנות וממוקדות. הקורס מקנה מיומנויות בשפה האנגלית, בהתאם לרמה וליכולות האישיות של כל תלמיד ומפתח את ארבעת כישורי השפה: הבנה, דיבור, קריאה וכתיבה. הקורס כולל 12 רמות שונות ללימודי אנגלית ומאפשר למידה בקצב אישי. ניתן לבחור בקורס של 2 רמות לימוד ב- 4 חודשים או בקורס ארוך יותר - בהתאם לצורך.
- אנגלית ללא הגבלה: קורס המתבסס על השיטה הטבעית, ממש כמו שתינוק לומד לדבר, באמצעות שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה. ניתן לרכוש קורס אנגלית לפי תקופות זמן קבועות מראש, בהתאם לאורח החיים של כל תלמיד ולקצב הלמידה האישי שלו. ניתן להגיע לסניף בכל יום, לכמה זמן שרוצים - ללא הגבלה. שיטת הלימוד מאפשרת גם לתרגל בכל זמן ומכל מקום, שוב - ללא הגבלה.

 

מידע רלוונטי

התקשרו להתייעץ
072-257-0404
וקבלו מידע על מוסדות לימודים
שירות אישי חינם - איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.
1
באגף קורס אנגלית למתחילים בוול סטריט תמצאו 9 מוסדות לימוד.
072-257-0404
התקשרו להתייעץ
לקבלת פרטים על מוסדות ומסלולי לימודים
שירות אישי חינם
איתור מוסדות ובתי עסק
מאשר/ת תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות ומשלוח חומר פרסומי.